Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen praktikákat érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen praktikákat érdemes ismerni ahhoz, hogy megtartsunk egy férfit?

Figyelt kérdés

Első körben megkérnélek benneteket, kezeljétek a kérdést komolyan, ha lehet. Köszönöm :)


Túl egy bántalmazó kapcsolaton azt a tanácsot kaptam az ismerőseimtől, hogy merjek élni. Őt így ismertem meg a jobbra-balra húzogatós keresős felületen. Nem beszéltünk elvárásokról, célokról, valahogy úgy alakult, hogy egyszerűen csak sokat beszélgettünk -mindenről. Ő túl egy váláson, van egy kisfia, munkába fojtja minden energiáját, egy közeli, jól menő vállalkozás irányítója, menedzsere.

Éjszakába nyúló beszélgetések online és telefonon, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve meghívtam magamhoz vacsorára. Tudtam, hogy ez nem csak erről fog szólni, de a szemeim előtt lebegett az ismerőseim tanácsa, hogy élvezzem az életet, merjek élni, és majd úgyis mellettem marad az, aki intelligensebb attól, hogy csak egy éjszakát lát mindenben.

Nagyon jól sikerült ez az este, imádta, amit főztem neki, a szex fergeteges volt, egymás kezét fogva aludtunk el, reggel annak ellenére, hogy megbeszélt találkozója lett volna derűsen és beszélgetősen itta a kávéját. Majd mikor elment tőlem rá egy órával írt is, hogy hogy vagyok, hogy telik a napom, és még aznap jött jópár ilyen üzenet tőle.


Ez tegnap volt, friss az élmény. És annak ellenére, hogy megbeszéltem az agyammal, hogy sordódunk, most picit úgy érzem, hogy szeretnék még tőle többet esetleg. Úgy tűnik, az első rosta megvolt, hiszen nem épített le, írt, érdeklődött, de most nagyon nehéznek tűnik felépíteni egy új kapcsolatot esetleg. A volt párom egy nárcisztikus, lelkileg abuzáló férfi volt, akivel rendkívül gyorsan jutottunk el az összeköltözésig, aki ismeri ezt a személyiségzavart, az tudja, hogy nekik ez egy eszköz ahhoz, hogy utána lelkileg sanyargatni tudjanak. Úgyhogy még sajnos az a minta lebeg a szemem előtt, most valahogy üresnek érzem ezt az egész kezdetet.

Nem tudom, hogyan lehet egy ilyen kapcsolatot felépíteni így, a szinte nulláról. Rendben van az, hogy keres, de még nem tudom, mi lesz. Tett célzásokat a következő találkozásról is, mert pl. itt hagyott nálam valamit, és mondta, hogy majd következő alkalommal is meglesz az. Csak most félek attól, hogyan, merre, mit tegyek, mit mondjak, mit várjak tőle?


Tudtok nekem segíteni ebben? Köszönöm.


2020. júl. 31. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ne eld bele magadat egyelore komolyabb dolgokba, a barataid tanacsa teljesen jo, elj egy kicsit, kozben pedig BESZELGESSETEK sokat, mindenfelerol, add magadat, szexeljetek, stb. Normalis ferfi azert fog melletted maradni, mert erdekes vagy szamara, jol erzi magadat veled, nem pedig hulye praktikak, trukkok miatt.
2020. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%
Na tudod ki foglalkozna ilyesmivel. Elêg bőven magadra figyelni, nemhogy még egy pasinál is azzal szórakozzak hogyan kellene megtartani. Keress olyat akivel az első perctől kezdve egy hullámhosszan vagytok, többit szrd le!
2020. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Már ott bukott a dolog,amikor azt írod:Milyen praktikákkal.

Semilyenekkel.Ne kezdj el játszani,mert pont ez lesz a végső döfés,egyenes út oda,hogy nem fogod megtartani.


Semmi praktika.Hagyd,hogy keressen.Nem kell tuskónak sem lenni,meg jégkirálynőnek sem,mert az meglelombozó.

Hanem legyél természetes.Érezze,hogy kedveled,hogy van benned lehetőség,de ne mássz a nyakára.

Így tudod megtartani.

2020. júl. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne várj semmit, az ilyen könnyen jött kapcsolatok sose érzelmi alapúak, a férfiak úgy vannak ezzel hogy egynek jó. Lehet nincs jobb a láthatáron, így egy picit belead kicsit, érdeklődik, kedveskedik napközben üzenettel. Ne éld bele magad, akkor csalódni se fogsz. Használd őt amíg jól esik...
2020. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
Vállalkozó menedzser, persze, az ilyeneket ma már a nők hívják át dugni. Ebben a sztoriban kb az a lényeg, hogy legyen pénzed, a többi felesleges rizsa.
2020. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5/5, mintha valami irigység lenne soraid mögött... nem ez a lényeg. Kevés az ideje, kb. erre céloztam. Hidd el, nem vagyok ilyen, nekem is megvan mindenem.
2020. júl. 31. 09:26
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Sose költözz vele össze, mert akkor kiábrándul. Ne aludj nála, mert reggel megérzi a büdös szájszagot, szex után hagyd el a házat. Ne szarj, ne fingj előtte. Meg ilyen apróságok, mert ez mind tönkreteszi a kapcsolatot.
2020. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Én férfiként a következőket tanácsolom, nyilván magamból indulva ki.

Viselkedj természetesen.

Ne legyenek furcsa dolgaid, szokásaid.

Hagyd a praktikákat.

Legyél nőies, házias, főzzél.

Tisztaság, ápoltság alap.

Legyél egyenrangú, jóindulatú partner, társ.

Stb.

2020. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
már ott el van cseszve, hogy félsz, hogy elhagy. Aki nem fél, annak nem kell praktika.. majd jön a másik.
2020. júl. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BeefEater ***** válasza:

Egyet értek az előzőkkel. Ne taktikázz, ne játszmázz, legyél saját magad. Vagy szeret olyannak amilyen vagy, vagy elválnak útjaitok és keresed tovább az igazit. Ha most eljátszol egy másik személyiséget mint amilyen vagy akkor végig azt kell játszanod és pár év múlva meg írhatod ki a "Miért nem voltam sosem boldog a kapcsolatomban?" kérdést.


Azt tanácsolom, hogy most csak élvezd ami van, ne legyenek elvárásaid. Ha összeilletek akkor úgy is több lesz, ha nem, akkor meg volt egy pár kellemes estéd. Viszont ha kezd komolyra fordulni a dolog akkor szerintem érdemes vele elbeszélgetned erről, hogy tudja, hogy mi van a háttérben ha esetleg a korábbi élmények miatt rosszul reagálnál valami olyanra amire nem kellene. Így ő is a helyén tudja kezelni a dolgokat és segíteni neked.

2020. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!