Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harom gyerekunk van, szex intimitas eltunt az eletunkbol. Le tudjuk igy elni egyutt az eletet, vagy elobb utobb egyikunk borit?

Figyelt kérdés
2020. aug. 11. 06:58
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha már kiírtad,akkor benn van a tüske,tehát valószínűleg nem.Hacsak nem vagytok mazochisták.
2020. aug. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés az, hogy miért tűnt el. A körülmények miatt vagy mert a másik elhidegült?

Ha előbbi, akkor van megoldás, de ha utóbbi... :(

2020. aug. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Szia, nekünk is 3 gyerekünk van, most jött a harmadik, de hatante többször van szex. Van egy baráti család - a nő a feleségem egyik legjobb bnője - ahol szintén 3 kisgyerek van, és ott sincs már szex. Viszont van feszültség, elhidegülés, panaszkodás, szóval elég negatív hangulat. Igazából ezek egymást gerjesztik. Kell egy ok arra h csökken a szex mennyisége, ezáltal feszült lesz mindkét fél, ami tovább csökkenti a szex mennyiségét, és így tovább.

lehet így is családi életet élni, de el is lehet menekülni, ez a 2 szélsőség létezik. Mindez a két fél hozzáállásán és vérmérsékletén múlik.

Érdemes lenne megbeszélni együtt, mitől alakult ez így és hogyan lehet rajta javítani. Feltéve, ha képesek vagytok ezt megbeszélni együtt, mert ez is nagyon nehéz feladat.

2020. aug. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Amitől nekem két gyerek után teljesen megszűnt nőként a szexuális vágyam a férjem felé, az az volt, hogy megszűnt férfinek lenni. Na nem szexuálisan, hanem társadalmilag.

Otthonról belemenekült a munkájába, vagy bármibe, csak ne kelljen otthon segítenie és foglalkozni a gyerekekkel, mert az macerás. Bezzeg a munkahelyen elismerik...Ja persze, ha 18 órát bent van a 24-ből, azt is félig ingyen, akkor biztosan. És az volt a szlogenje, hogy értünk dolgozik! Mindent rám hagyott, a döntésekben nekem kellett hordani a nadrágot, megoldani, hogy legyen mindenre időm. Ki tud felnézni egy olyan férfire, aki képtelen családapaként is helytállni? És ez csak akkor derül ki, amikor már gyerek is van.

Bezzeg dugni mindig lett volna kedve, ilyen 10 perces gyors-menetek, ahol kiadja a frusztrációját, a napi stresszt, én meg asszisztáljak hozzá. Utána keljek óránként éjjel a gyerekekhez, hogy ő pihenjen, mert másnap topon kell lennie a munkahelyén.

Már hozzáérni sem volt kedvem!

2020. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csakis az adott páron múlik
2020. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

4# A szingli időszakomban volt egy ilyen "családapa" szeretőm. Nem vagyok rá büszke persze... Nekem mindig elmondta mennyire szereti a családját, nekik él, ő a mintaapa, de az életformájából valahogy ugyanaz jött le, mint amit leírtál. Jó formán sosem volt otthon, ha lehetett volna is inkább rám szánta azt a pár órát. Végül az én szememben is ezért veszítette el férfi mivoltát. Én őszintén szerelmes voltam belé, ő viszont részben kihasznált engem, hazudott és csúnyán átverte a családját is. Én sem vagyok szent, de őszintén örülök, hogy olvashattam a válaszodat, köszönöm. Igazából csak ezért írtam le.

Szerintem szex nélkül nem működhet hosszútávon a közös élet. Egy idő után meg fog jelenni a kísértés és valamelyik fél el fog menni. Akár átmenetileg, akár végleg.

2020. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%

Nálunk is 3 gyerek, és kb. 0 szex. Évente 1-2x mikor kettesben el tudunk menni valahova 2 napra, akkor van, akkor persze napi többször is.

Ezen kívül teljesen jól megvagyunk, és egymással akarunk megöregedni. Nem lesznek mindig kicsik a kicsik, eljön az az időszak, amikor már magunkra zárhatjuk reggelig a hálószoba ajtaját. :) Addig meg ez van. Ez legyen a legnagyobb bajunk. :)

2020. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!