Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőktől kérdezem!? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőktől kérdezem!? Vagy inkább mindenkitől.

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy a férfi mit érez, mi játszódik le benne, hogy viselkedik, ha a szeretője szakít vele?!

Vagy muszáj szakítani, mert gyanús a feleségnek/férjnek.

Vagy megszerették egymást, de nem merik feladni a megszokott életüket. És még számtalan példák...

Mert azt tudjuk, hogy a nő képes kitálalni, alávágni stb. Úgy értem a női oldalt már mindenki ismeri az az ismertebb...

De férfi oldalról milyen?? Mit érez stb.


2020. okt. 6. 20:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, a gyerekeimet nem szeretném elhagyni. Pedig most már egy picivel egyszerűbb lenne, mert ő már elvált azóta.
2020. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%
Ezt te tudod. Nyilván azt te tudod milyen a helyzet otthon. Én azt mondom hogy nem biztos hogy megéri feláldozni az életed a boldogságod.Normálisan is el lehet válni nem muszáj csak hétvégi Apukának lenned.
2020. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem is igazán a válással lenne a gond, inkább a piszkos anyagiakkal. Mindannyian nagyon szarul járnánk. És én vagyok olyan jó apuka - ha már férj nem - hogy nem hagynám cserben a gyerkőcöket.
2020. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Ismerős helyzet 😔
2020. okt. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Pedig szívesen mennék, nem nagyon tart már ott semmi a gyerkőcökön kívül 😔
2020. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Azért gondold át
2020. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!