Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jol döntött hogy megbocsátott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol döntött hogy megbocsátott neki?

Figyelt kérdés

Egyik barátnomnek 4 éves kapcsolatba van.

A barátja a kapcsolat elején megcsalta, de megbocsátott neki.

Nemrég kiderult hogy a barátja ujra megcsalta folyamatosan 1 éven át.

A barátnom nagyon merges lett rá nem csak a megcsalásé, hanem sokat hazudot neki es a hata mogot rola.

És a barátja könyörgött neki (mindent megigert neki amit csak akarna: együtt költözés, gyermekük legyen, megkéri a kezét, nem hazudik többet stb).

Egy hét után ujra egyutt letek.

A csaj mondta nekem hogy, már egy ideje akar szakitani vele, nagyon sokat hazudik neki, és má kezd elege leni belöle.


Meddig meg tart köztük a kapcsolat?

Meg fogja csalni jövő belileg is?

Hogy döntöttetek volna helyette?



2020. okt. 10. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez kizárólag az ő dolguk.
2020. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem a megcsalás nem olyan komoly dolog mint sok ember hiszi.
2020. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ő dolga. Én már az elsőt sem bocsátottam volna meg. Nekem egyetlen félrebszás sem fér bele egy kapcsolatba. Olyan pasi nem született a földre, akinek elnézném. Inkább az egyedüllét.
2020. okt. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a lány ennyire puding, hiába akarna már ő is szakítani, mégis meggyőzni a pasi, akkor még sokáig tarthat. A barátja meg változatlanul félrek*r majd. Azon kívül nem tehetsz semmit, hogy megpróbálsz beszélni a barátnőddel.
2020. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem döntött jól. Már az első után ki kellett volna tenni. Persze hogy újra megcsalta, hisz következmény nélkül megteheti.És újra meg fogja. De igen így kell házasodni meg gyereket szülni. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Vajon a pasi ennyire jó pasi, vagy a lánynak van ennyire alacsony önbecsülése?


Mindenesetre jó lenne ennyire jó pasinak lenni, hogy ennyire térden csússzanak a nők, vagy jó lenne ennyire alacsony önbecsülésű nőt találni. Másoknak ez hogy sikerül vajon?

2020. okt. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
6# szerinted olyan jó lehet egy ilyen kapcsolatban, egy ilyen nővel akinek semmi tartása, önbecsülése nincs?
2020. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

#7

Vannak akiknek jó, mert mellette azt csinálnak amit akarnak. Minden el van nézve.

2020. okt. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
8# Ennyi erővel egy guminővel is élhetnél 😄😄😄 bocsi... 🙋‍♀️
2020. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

#9

Ezt nekik mond. 🤷‍♀️

2020. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!