Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam, rajta kapott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, rajta kapott és megbocsát. Miért??

Figyelt kérdés

Kettő éve egy szeretői kapcsolatban vagyok. A férfi nálam jóval idősebb, apám lehetne, ezer éve házas, 3 nagy gyerekkel.

Megszámlálhatatlan sokszor próbáltam eltolni magamtól, szakítani, sosem sikerült. Mindig valamivel visszajött, általában a " Szeretlek Téged " szöveggel, és újra ott folytattuk, ahol abba hagytuk.


Az utóbbi fél évben már abszolút semmi nem volt kellemes nekem ebben a kapcsolatban. A szex egyre fájdalmasabb lett, nem figyel rám, kommunikációnk borzalmas, nincs semmi közös időtöltésünk (csak a szex, amit utálok vele... )

Megcsaltam többször is, utoljára rajta kapott. Elviharzott, letiltott stb. Majd újra visszakérte magát.. " megbocsát " ....


Szívem és eszem szerint Isten adná, ha kilépne az életemből, szeretnék jobb szexet, mással, másokkal, szeretném élvezni az életet független egyedülállóként, szerintem neki elszámolással nem tartozom, de nem megy... Mit, hogyan csináljak hogy elengedjen és ne kezdjen utánam kémkedni majd?


2020. szept. 12. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagy belé vagy mi ez a függés? Gondolom nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy széttedd a lábad.

Lehet, hogy az elején a szex/szerelem miatt kialakult egy kötődés és még nem tudtad leépíteni magadban.

2020. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűűűű de "rendes" a felesége mellett kúrogat félre és még ő bocsájt meg 😆 Kicsit nyers leszek: persze hogy "megbocsájtott", mert akkor nem lenne másik szeretője és még kell neki a p.nád. Ígért neked bármit? Mondta, hogy válni fog és együtt lesztek? Nem? Akkor azzal dugsz akivel neked jólesik, nem tartozol neki semmilyen elszámolással - főleg ha a szexen kívül letojja a fejedet. Piszok egyszerűen el fog engedni: letiltod, nem foglalkozol vele, neki - a felesége miatt - több félnivalója van ha borulna a bili.
2020. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Mi az h megcsaltad?? Te jó ég, szedd már össze magad! Évek óta egy nős férfi ringyója vagy, akinek nem kellesz másra, csak h egy fiatal puncit tömködhessen. Semmi több nem vagy neki! Egy szavát ne hidd el, amikor mossa az agyadat! Hagyd ott a francba és kezdj új életet, nem ismerlek, de ennél biztos h sokkal jobbat érdemelsz. Tőled sem egy gerinces dolog nős férfival összeállni évekre, de nem ítéllek el, zárd le, kezdj új életet tiszta lappal, adj esélyt magadnak egy normális életre, könyörgöm! Istenem, mennyi nő vergődik ilyen "kapcsolatban", mert azt hiszik h nekik ennyi jár az életben.
2020. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A szex egyre fájdalmasabb lett, nem figyel rám, kommunikációnk borzalmas, nincs semmi közös időtöltésünk (csak a szex, amit utálok vele... )


Akkor inek vagy vele? Mi az, ami egy ilyen minden téren vacak kapcsolatban tart?


"Mit, hogyan csináljak hogy elengedjen és ne kezdjen utánam kémkedni majd?"


Mondjuk szakíts, ha ennyire rossz és értelmetlen ez a kapcsolat, aztán vedd komolyan a saját döntésedet.


Őszintén nem értem, hogy ha igazat írsz a kapcsolatotokról, akkor eddig mi volt neked ebben a jó.

2020. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3+ ja persze, a "szeretlek" szöveggel mindig visszakuncsorogta magát. Tényleg elhitted neki? Szerinted tényleg ez a szeretet, amit ő csinál? Fogalmad nincs, milyen szeretve lenni. Komolyan annyira sajnállak. És annyira megértelek, mert én is voltam hasonlóban. Nem volt nős, csak idősebb nálam 16 évvel. A legszebb fiatal éveimet (18-23)pazaroltam el rá. Semmi nem voltam neki, csak egy pina. Semmi több. Én meg azt hittem, hogy na ez az, ez a szerelem, a jó szex. Francokat.. Fejezd be, amíg nem késő.
2020. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja de hogy a kérdésedre is válaszoljak. Mondd meg neki, hogy itt és most vége. Ennyi volt, nem szereted, ő se szeret, utálod az egészet. Vége van. Aztán fogod, letiltod minden honnan, facebook, viber vagy mittudomén miket használtok. Mindenhol letiltod. Ha hív nem veszed fel. Ha nem bírod ki, vagy nagyon nem hagy békén és hivogat, akkor telefonszámot cserélsz. Ha ez sem elég, akkor az már bőven zaklatás-kategória, akkor meg irány a rendőrség. Csúnyán hangzik, de ez van, én már egyszer végig csináltam.
2020. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
" Megcsaltam". Mármint a szeretődet? Ezen akkorát nevettem. Ő csalja a feleségét veled, te kb a felmosórongy kategória vagy. Ha kilépsz az életéből, akkor talál másikat. És csoda, hogy sok férfi nem tiszteli a nőket?
2020. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Talán, hogy szadizhasson?
2020. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
B@szópajti vagy, ennyi.
2020. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tud ennyire "megszédíteni" Téged?!


Édesapáddal milyen volt a kapcsolatod gyermekkorodban? Ismerted-e egyáltalán azt a személyt, aki nemzett Téged?


Szüleid kölcsönös viszonya milyen volt? Emlékszel még körülötted zajló eseményekre/családi légkörre, annak hangulatára?

2020. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!