Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrég voltunk 6 éve együtt. Most lenne az 1 éves eljegyzési évfordulónk. Most tudtam meg, hogy amikor 1,5 éve voltunk együtt megcsalt. Könyörögtem neki mindig hogy vallja be, ha megcsalt, és amikor eljegyzett akkoris mondtam neki hogy mondja el, ha történt bármikor valami. Szemrebbenés nélkül hazudott évekig, azt állítja akkor mi épp rosszban voltunk és ez nem megcsalás akkor. Én sem szaladtam más pasi karjaiba....

Adjatok valami tanácsot, hogyan lehet ezt feldolgozni vagy tovább lépni, barátnőm azt mondta bocsássam meg neki mert régen volt de egyszerűen nem bírom, mert semmi megbánást nem mutat. Köszönöm a válaszaitokat.


2020. okt. 11. 02:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod lenyelni a megcsalást, akkor szakíts.
2020. okt. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Ami biztos, mostmár tisztában vagy a jellemével. A barátnőd marha okos..... Nem neki kell együtt lenni vele, így könnyű tanácsokat osztogatni, hogy felejtsd el neki.

Feldolgozni csak úgy tudod, ha befejezed vele. A bizalom törékeny dolog, ami most alaposan megsérült. Sokan azt mondják, hogy mindenki megérdemli a második esélyt. Jó nagy közhely. Saját tapasztalatom, hogy nem, nem mindenki érdemel újabb esélyt. Aki egyszer visszaélt a bizalommal, az újra megteszi, ha a saját érdeke ezt kívánja.A probléma megoldó képessége eddig terjed, hogy másik nő után néz.

Itt csak az idő segít majd, hogy túllépj rajta. Én szakítás mellett döntöttem, ma sem bántam meg. Újra megenném, ha ebbe a helyzetbe kerülnék.

Bocsáss meg neki, de ne felejts, és tanuld meg, hogy a jellem adott, az nem változik soha.

2020. okt. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A jellem nem változik, ez így van.
2020. okt. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Későbbiekben is előfordulhat, hogy rosszban lesztek pár napig, ami miatt ismét megcsal, mert szerinte az nem megcsalás. Neked kell döntened, hogy ezzel együtt tudsz élni, avagy nem, 6 év hosszú idő, de így hogy szemrebbenés és megbánás nélkül mondta el neked számomra elég erőt adna, hogy befejezzem a kapcsolatot, mert jobbat érdemlek. Legközelebb valószínűleg jobban odafigyel és nem fogja elmondani, bizalom nélkül nem működik a kapcsolat, sokat fogsz idegeskedni miatta.
2020. okt. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne tervezz vele!
2020. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem fogsz rajta tovabblepni illetve de csal nem o vele.. Tapasztalat
2020. okt. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!
2020. okt. 11. 09:40
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Tartsatok szünetet, Te meg gondolkozz azon, hogy megbocsátasz, vagy sem. Keress pro kontra érveket a kapcsolat folytatására.

Ez az idő megmérné a párodat. Figyelhetnéd a reakcióit, és hogy mennyire hiányzol neki, vagy tud-e mellőzni téged.

Mivel menyasszony vagy fontold meg jól a jövöbeni házasságkötést.

2020. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy megtört benned valami, akkor úgyse fogsz soha többé úgy bízni benne, mint korábban. Ennek részemről már vége lenne.
2020. okt. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal kidobnám,nincs ennek jövője!
2020. okt. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!