Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrég voltunk 6 éve együtt. Most lenne az 1 éves eljegyzési évfordulónk. Most tudtam meg, hogy amikor 1,5 éve voltunk együtt megcsalt. Könyörögtem neki mindig hogy vallja be, ha megcsalt, és amikor eljegyzett akkoris mondtam neki hogy mondja el, ha történt bármikor valami. Szemrebbenés nélkül hazudott évekig, azt állítja akkor mi épp rosszban voltunk és ez nem megcsalás akkor. Én sem szaladtam más pasi karjaiba....

Adjatok valami tanácsot, hogyan lehet ezt feldolgozni vagy tovább lépni, barátnőm azt mondta bocsássam meg neki mert régen volt de egyszerűen nem bírom, mert semmi megbánást nem mutat. Köszönöm a válaszaitokat.


2020. okt. 11. 02:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Eldöntheted: ülhetsz még néhány hónapot, vagy pár évet a langyos sz@rban, vagy elfogadod, hogy vége. Gyerekekkel már nehezebb lesz.
2020. okt. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!