Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Diplomás jól kereső férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás jól kereső férfi, iskolázatlan közalkalmazott nő (a csaj a pénzért van vele) - van esélyem bekavarni a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A csajra hajtok, tudom, fura az ízlésem :)


Nemsokára házasodnak, és annyit tudok (a csaj barátnőjétől), hogy a csaj szerint a kapcsolatuk: "Megvagyunk." (Ami kicsit laposnak, unalmasnak tűnik.)


A leendő anyós, após is lenézi a csajt, hogy egy senki, akinek se iskolája, se munkája, és nem nézik jó szemmel, hogy a diplomás, jól kereső fiuk rá pazarolja az életét...


Egyedül az a fura, hogy házasodni készülnek (nem tudom miért) - vajon van esélyem bekavarni a kapcsolatba?

Mindhárman huszonévesek vagyunk.


2020. okt. 14. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Több lóvéd van, mint a pasinak?
2020. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Egy ember anyagi érdekei sokszor nem függnek a szakmájától, legyen az nő vagy férfi, mert bizony rengeteg férfi érdekember is vagy, akinek fontos, hogy a nőnek milyen munkahelye és mennyi ingatlanja van.

Nőként nekem három felsőfokú diplomám van, megvan mindenem, ennek ellenére szeretek olyan pitiáner munkákban is dolgozni, mint: szórólapozás, mosogatás, stb., ennek ellenére soha nem bizniszként tekintettem egy kapcsolatra és a szüleim sem erre neveltek :). Puszi.

2020. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1

Persze, különben esélyem se lenne :)

2020. okt. 14. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Meg kell mondani ennek a nőnek: ha a csávó nem lakik külön a szüleitől és a szülei nyomást gyakorolnak rá, befolyásolva a párválasztását, akkor a sráccal van a gond, lehet 100 diplomája is. Ha férfi lennék, nyugatra mennék mosogatni a szerelmemmel, mintsem ilyen szülők nyomása alatt legyek. Dehát ehhez nem kell töketlennek lenni.
2020. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

A lány oldaláról nincs esélyed, nem fogja hagyni a biztost.

A srácra menj rá! Pontosabban küldj rá egy MILF-et, de fullost!

2020. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Pénzen nem lehet gerincet venni, ez látszik is a kérdésből.
2020. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

6.-nak.


Szerelemben és háborúban mindent szabad!

2020. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy ha valakit el lehet a párjától csábítani, azt nagy eséllyel a csábítótól is el lehet előbb-utóbb. Csak ezt sokan nem hiszik el.

Meg most egy buta csajtól mit akarsz szexen kívül? Biztos van elég nő akinek bejössz.

Na mindegy, elég hülyén gondolkodsz kedves kérdező.

2020. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Az iskolazatlan mit jelent?Nincs diplomaja vagy analfabeta?
2020. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Gyerekkoromból ismerem a csajt (rég nem találkoztunk), mindig is tetszett, és hát a jelenlegi kapcsolata... szóval gondoltam miért ne :)


Sima érettségije van, engem egyáltalán nem izgat az iskolázottság - de azért azt furának tartom, hogy a leendő anyósa, apósa ezért lenézi... érdekes házasság lenne :)

2020. okt. 16. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!