Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjemmel 8 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel 8 éve vagyunk házasok. Furcsán viselkedett végül bevalotta hogy szerelmes a kolléganőjébe. azt kéri értsem meg nem tud vele mit csinálni. Bocsánatot kért. Hagyjam hogy folytassák a viszonyukat?

Figyelt kérdés
Szeretném ha boldog lenne, de velem és nem a nővel ebbe beleőrülök. Vagy hagyjam el? Végül is nem tehet róla hogy szerelmes lett, de hogy folytatja a nővel abban hibás. Azt mondta egyszer feküdtek le de vannak érzelmek. Ha elvalnánk akkor ilyen hamar lemondtam róla? Hagytam hogy másé legyen ilyen könnyen? Nem tudok napok óta dönteni az önbizalmam nulla,ti hogy döntenének?
2020. okt. 15. 11:44
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
24%
Szedjel fel te is egy kant, mutasd meg neki, hatha eszbe kap. Kolkotok van-e, az azert nem mind1.
2020. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem már rég másé.

Én elhagynám.Hogyha bele tudott szeretni másba akkor az azt jelenti,hogy téged már nem szeret annyira.Ez nem lesz már működőképes.

2020. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
93%

Repülne a picsába.

Szegény áldozat, szerelmes lett, csak úgy, nem tehet róla, aztán meg bedugta a farkát a nőbe, erről sem ő tehet, szegényke. Most hogy kiderült nem akarja ezt abbahagyni, szegényke. Te tényleg ennyire buta vagy?

2020. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
92%

"nem tehet róla hogy szerelmes lett, de hogy folytatja a nővel abban hibás"

Így van. Számodra nyilván nem elfogadható, hogy a férjed egy másik nővel folytat intim viszonyt, így a házasság nem működhetik. Ha a férjed már nem akarja ezt a házasságot, akkor nem tudsz mit tenni, külön kell folytatnotok.

2020. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
86%
Ha van hol laknod, és anyagilag nélküle is kijössz, küldd el otthonról. Ha behódolsz, a végén még vendégségbe is eljön a nő, és főzhetsz rá, aztán meg odaköltözik, ez lesz az engedékenységedből.
2020. okt. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
88%

Férfiként írom, hogy itt nem a szerelem a lényeg, hanem, hogy félrekefélt. Feleségem mellett szerelmes lettem egy kolléganőbe, de nem feküdtünk le, így elmúlt. Meg tudtuk beszélni, és mivel a hűség megmaradt, meg tudtuk menteni a házasságunkat.

Na, sok a duma, dobd ki a francba, ennek annyi. Sajnálom amúgy.

2020. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
52%
2 nő könnyebben viszi a háztartást.
2020. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Azt mondta szeret de szerelmes, engem nem akar elhagyni nagyon ragaszkodik hozzám. De a nővel sem tud szakítani.
2020. okt. 15. 12:03
 9/52 anonim ***** válasza:
18%

Éljetek nyitott kapcsolatban lehet hogy nehéz de szerintem ha el tűnik a rózsaszín köd a férjednél biztos vagyok benne hogy nagyon meg fogja bánni és vissza akar hozzád jönni.

Kitartás.

2020. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
22%
Akkor éljetek poliámor kapcsolatban.
2020. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!