Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennének,ha a férjem aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének,ha a férjem aki elmúlt negyven szerelmes lett. Költözni és válni akar,de nekem viszont a férjem a nagy ő!Ki élt már át hasonlót? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Már három hónapja tudom,de még együtt élünk!Az igazság az ,hogy szeretem ,nekem ő az igazi.Azt mondja ,hogy már 10 éve nem szeret.De hazudhat valaki ennyi ideig? Minden este úgy feküdtünk le ,hogy elmondtuk egymásnak,hogy szeretjük egymást.Jól megvoltunk,persze nem lángolt a szerelem 20 év házasság után.Szeretetben éltünk.Nem vettem észre semmit,mármint abból,hogy nem szeret. Mindig előzékeny,gondoskodó,szeretetteljes volt. A gyerekekkel is jól bánt!Mióta megvan a harmadik fél, mintha nem is önmaga lenne. Tudni kell,hogy a harmadik, nagyon nyitott életfelfogású,két apától két gyerek,több házasságot is szétszedett. Ja és a hölgy más kultúrából származó. Kérdésem: Lehet 10 évig hazudni valakinek,úgy,hogy közben mindent megtesz a családjáért?Lehet a szeretövel hosszú kapcsolata?

#Szszi
2020. júl. 25. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki az ajtót neki, aki menni akar azt el kell engedni.
2020. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Cigány a nő? Hát nekem nem lenne gusztusom egy olyan férfihoz,aki egy ilyet kezelget..
2020. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy nőt, aki annyira szereti a férjét, hogy azt is elnézi neki, hogy szertői vannak, és inkább megalázkodik. Itt is ez lesz...
2020. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férfiért nem kár! Mivel lehet vinni, vigyék csak. Semmit nem ér! Ne sajnáld, ettől sokkal különbet is kaphatsz, olyat, aki tényleg szeret és megbecsül.
2020. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot. Mellesleg aki cigánnyal volt, azt már a lakásba sem engedném be.

Számomra a kérdésből kiderül, hogy te is egy szolgalelkű megalkuvó nő vagy, aki az első szó után visszafogadná a férjét ezek után is.

2020. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem ilyen esetben már nem érdekelnének a válaszok..hogy lehet e így elhazudni 10 évet..látod lehet.

Akármennyire is nehezemre esne, de összeszedném magam és azt mondanám, hogy van egy hete elköltözni, addig átcuccolnék szülőkhöz vagy bárhová, mire visszajövök már ne legyen itt!

Mindegy hogy milyen nagy ő..meg mindegy hogy hány év..ha ez felmerült benne, akkor menjen.

10-ből 9 férfi nem költözne el.

Aki elköltözne, azok közül us sok megbánja.

Add meg az esélyt magadnak, hogy boldog lehess újra!

Végig lehet ezt emelt fővel csinálni, majd sírsz amikor senki sem lát...

2020. júl. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kérdésem: Lehet 10 évig hazudni valakinek,úgy,hogy közben mindent megtesz a családjáért?"


Most erre milyen választ vársz? Meg akarod győzni magad, hogy nem hazudott 10 éven keresztül? Oké, és ha csak 4 éve hazudik? Akkor megnyugodtál, vagy mivan?

Nem tökmindegy, mióta? Megcsalt, szerelmes másba. Innentől kezdve nem érdekelne a mondanivalója.

2020. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én- sokakkal ellentétben- el tudok képzelni olyan helyzetet, amikor kiderül a megcsalás vagy akár el is mondja a csaló, de a pár mégis megpróbál együtt maradni és megoldani a helyzetet. De ehhez az kell, hogy mindketten akarják rendezni a dolgot. Nálatok más a szitu, a férejed menni akar. Itt szerintem nincs mit tenni, max. segíthetsz neki csomagolni. Arra törekedj, hogy anyagilag rendben szakítsatok, tehát a gyerekek érdekei ne sérüljenek, és lehetőleg maradjon érzelmi kapcsolatuk az apjukkal. De Te ne akarj érzelmi kapcsolatot a férjedtől, engedd el! ( egyébként ezzel a viselkedéssel esetleg még ki is billentheted annyira az egyensúlyából, hogy akár idővel meg is hondolhatja magát és visszatáncolna- ekkor Te leszel dön

mtési helyzetben, hogy visszaengeded-e)

2021. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!