Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik már csalták meg a párjuka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már csalták meg a párjukat, mennyi ideig volt lelkiismeret furdalásuk?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz, hogy a megcsalás után lévő lelkiismeret furdalás miatt 1-2 hétig feltűnően kedves a megcsaló fél? Ha nem bánta meg, hogy félrelépett, utána valószínűleg újra félre fog lépni?

2020. okt. 21. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Írogattam innen egy pasival, ő már amiatt is kedves volt otthon 😬

Amúgy általában nem bánják meg.

2020. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Én csak a magam nevében nyilatkozhatok. A lelkiismeretfurdalásom folyamatos a viszonyom kezdete óta. És ezzel meg is válaszoltam a második kérdésed: igen, aki egyszer félrelépett valószínűleg újra félre fog lépni.

Én is törekszem kedvesebbnek lenni otthon hiszen a férjem erről nem tehet és nem szeretném elveszíteni szimplán a szex miatt. Nem akarom hogy érezzen ebből bármit is.

2020. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Egy ideig. Aztán rájöttem milyen is a párom valójában. ...


Hamar el is illant a bűntudatom .

2020. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
A megcsalást sosem bánják meg, max. azt, hogy lebuktak. Ezt tanuld meg egy életre. És nem, nem mindegyik jellemtelen lény lesz kedves a félrebszás után.
2020. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Pff... na meg is sértődtek a félrebszósok. 🤣
2020. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer csináltam ilyet kamaszként, smároltam mással úgyhogy volt "kapcsolatom" közben.... valamilyen szinten még mindig bűntudatom van miatta (10+ éve). Pár nappal az eset után szakítottam az akkori párommal.
2020. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Nem volt lelkiismeret furdalásom. Meg akartam tenni, megtettem és kész. 47F
2020. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki egyszer megcsalja a párját, lehet lesz utána lelkifurdallása, de ha folyamatos a dolog, ott kizárt, hogy ilyet érezne, mert akkor nem tenné meg többször.
2020. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!