Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek van lelkiismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek van lelkiismeret furdalásuk, ha csúnyán lépnek ki egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés
kapcsolat végén már van nekik valaki más
2012. ápr. 11. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
nincs lelkiismeret furdalásuk és 1 hónapon belül készen állnak egy új kapcsolatra,azzal a mentséggel hogy ők így felejtenek.
2012. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 hónap még csak hagyján...haverom úgy repült, h már volt a csajnak valakije...
2012. ápr. 11. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
hát sajna így mennek ezek.
2012. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj, kérem, miért is szidjuk rögtön a "nőket" általánosságban? Ennyi erővel engem megcsaltak, akkor írjam ki a kérdést, hogy A férfiaknak nincs lelkifurdalásuk, amikor 5 éves kapcsolatban szeretőt tartanak? Ugyanmár. Hogy ennek az egynek nincs, az egy dolog. Keress mást!
2012. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nemétem ezeket mért kell...ha nem jo a dolog megmondja, h ennyi bazzeg azt kész...

mért kell játszmákat játszani...?

2012. ápr. 11. 15:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem érted. Akkor repítenek mindig, amikor nekik már van másik! Na ezért rinyálnak annyira, ha véletlenül éppen ők repülnek.
2012. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
fassza...ez már majdnem a kapcsoaltfüggés esete...
2012. ápr. 11. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:

nekik nincs lelkiismeret furdalásuk mert állatok.

érted?

állatok!!!! a nők.

2012. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és kikérem magamnak! Annyira vagyunk állatok, mint ti! Én igyekeztem mindig egyenesen beszélni és sosem léptem ki gerinctelenül egy kapcsolatból, az összes volt barátom beszélőviszonyban van velem. Érzelmi okokból ilyenkor már a mindennapi kapcsolat nem működik barátság szintjén, de igenis vannak értelmes, jó érzésű, jó akatú nők is, akik normálisan tudnak kommunikálni. Szerintem ez megkülönböztet minket az állatoktól!
2012. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos, így működnek a dolgok. Én is sokszor megtapasztaltam már sajnos, hogy azzal az indokkal hagynak ott, hogy most nem akarnak komoly kapcsolatot, 2 hónap múlva meg már mással vannak. Legalább 5-6 exemmel ez volt. Egyik úgy dobott ki, mint a kutyát, mert zavarta, hogy nem az ő városában lakom, hanem 10 km-el arrébb, és csak ritkán talizunk, de a talikat mindig ő mondta le.

Lelkiismeret furdalást én nem igazán vettem észre rajtuk, de azt megfigyeltem, hogy félnek. Húzogatták a dolgot, nem merték a szemembe mondani, hogy végeztek velem. Utána is igyekeznek elkerülni, max face-en ha beszélek néha az egyikkel. Pedig nem vagyok az a félelmetes fajta.


De hát ez van, majdcsak kifogunk előbb-utóbb egy rendesebb lányt.

2012. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!