Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen javasoltok? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen javasoltok? Mit tegyek? F58

Figyelt kérdés

Amiről itt írok, arról sokat beszéltünk a feleségemmel is, de nem sikerült megoldást találnunk.


A "probléma" engem érint, nekem van gondom, amit szeretnék megnyugtatóan megoldani.


Amiatt írok nektek, hogy olyan ötletet kaphassak, amire nem gondoltam, olyan inspirációra találjak, ami számunkra- számomra jó megoldás.


FONTOS: Szeretm az életem. Szeretem a feleségemet, a munkámat. Life is great :)


Abba a csoportba tartozom, akiknek szükségük van arra, hogy mindenből kettő legyen nekik, mert akkor érzik magukat biztonságban.


Ezt úgy értsd, hogy Pld. a munkám is ilyesmi, búvár és hegymászó munkák, ahol kell a két kötél, két palack stb, mert az jelenti a biztonságot.

Szóval a kettősségre nem az unalom miatt van szükségem.


És jöjjön a házas élet. 25 éve vagyunk házasok, mindkettőnknek második házasság, közös gyerek nincs.


Régebben csapodár voltam, de úgy jó 7- 8 éve nem kalandozom, nem szeretőzöm.

A szeretkezéseink nagyon jók, de a mennyisége mélyen alatta van annak, mint amennyit én igényelnék. Persze a feleségem kielégít, amikor kérem, de az nem egy szenvedélyes együttlét. Nem az, ami inspirál, ami feldob, ami energetizál.


S nekem szükségem van az ilyen intenzív egymásba gabalyodásokra, (meg a kalandokra is), mert azok energetizálnak, azok dobnak fel. Számomra az érdekes és változatos szerelmi élet jelenti az üzemanyagot az élethez.

zoktól leszek jókedvű, "erős" és aktív..... nélkülük.... nos, nélkül lecsendersedek, enerváltá válok, kedvetlen vagyok.


Próbáltam az izgalmat úgy belecsempészni a házasságunkba, hogy nem külön utakat jártam, hanem azon ügyködtem, hogy a hálószobánkba csempésszem a kalandot, a FELESÉGEMMEL KÖZÖS ÉLMÉNNYÉ tegyem a vágyaimat..... amit úgy gondoltam megvalósítani, hogy összehozzak egy hármas felállást a párommal.

Az enyhe biszex beállítottséágom miatt ez simán lehetne két férfi egy nő felállás is.

Miután ez a variáció nagyon nem tetszett neki, én abba is belemnetem volna, hogy Ő pasizzon, de azzal a kéréssel, hogy aztán majd mesélje el, hogy mi volt a randin.


Hát így állunk, ha van kérdésetek, tegyétek fel.


Köszi



2020. okt. 26. 10:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

19. "Én még hittem a szerelmemben!"


A szerelem szép és jó, s imádok szerelmes lenni, DE VEGYÜK FIGYELEMBE: a szerelem nevében gyakran korlátoznak, kisajátítanak, leláncolnak, akár gyilkosságokat is elkövetnek.

Szóval nem feltétlenük a legjobb dolog a világon.


Talán inkább Jézusnak kellene a példaképnek lennie, és higgyünk a SZERETETBEN.


A szeretet, nem birtokol, nem lehet kihasználni, s soha nem fogy el.... sőt, mennél többet adsz másnak, annál több lesz neked :)))

2020. okt. 27. 13:23
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát, apafej, az én tanácsom az, hogy vegyél vissza. Tudod, rengetegen elkövetik azt a hibát, hogy öregségükre még villogni akarnak a szexuális képességeikkel, de valójában ezek csak szánalmas szélmalomharcok az elkerülhetetlen ellen. Hidd el, alig pár hónapod/éved van a "fiatalos lendületből". És az ember olyan, hogy valaki megítélésekor mindig a legutolsó negatív élményre hagyatkozik. Ha így folytatod, rád is úgy fognak emlékezni, hogy vén hülye. A te emlékezetedben is él olyan férfi, aki midőn kopaszodni kezdett, a megmaradt három szál haját átfésülte a tar koponyáján, igaz? Nem az isteni halászlére emlékszel, ami nála ettél, nem arra, hogy a mechanikus órák boszorkányos kezű javítója volt, hanem kopasz fejére.

Megéri a legvégén elbaszni a renomét?

2020. okt. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!