Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretővel mindig jobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretővel mindig jobb a szex, mint a (házas)társsal?

Figyelt kérdés
Ezt szerintem előre nem lehet tudni, hogy milyen lesz. Lehet, hogy rosszabb, mint otthon. Vagy attól, hogy más, újdonság, rögtön jobb is? Vagy simán lehet csalódás? Amikor meg sem éri?

2020. okt. 31. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Mi előtte már sokat írogattunk szex témakörben, így tudtam nagyjából hogy mire számíthatok.Ezt csak felülmúlta a személyes találkozó.
2020. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Igen,az újdonság varázsa.
2020. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen,jobb. Vele azért találkozol, mert jó a szex és akarsz vele lenni.Nem a megszokott langyos.. mint otthon, főleg ha nincs is semmi otthon.
2020. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, nem próbáltam még, és nem is fogom. Akinek összejön a szeretőjével az nem is tudom miért nem válik el.. Biztos jobb használni mindenkit. Nos, lelke rajta. Izgi lehet így élni. Nem irigylem.
2020. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha már szerető státuszba került valaki akkor nyilván jó, legalább annyira mint otthon. De ha arra gondolsz hogy egy új mindig jobb-e, nem. Az újdonság attól még jó érzés lehet, de belőle akkor nem lesz szerető, csak alkalmi marad.
2020. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Maga az aktus szerintem nem feltétlen jobb.


Viszont a szeretővel egy csomó olyan helyzet nincs, ami a pároddal megvan:

- a szerető sosem beteg, fáradt, kedvtelen a szexre (mert ha mégis, akkor nem találkoztok, amikor mégis, akkor ő is készen áll)

- a szeretővel nincsenek napi unalmas nyűglődések, mikor megyünk vásárolni, mi lesz a számlákkal, elvitted a kocsit a szervízbe...

2020. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig, változó, de ha otthon nagyon kevés...
2020. okt. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha fèlrelèpek utàna mindig jobb, vadabb, tüzesebb a szex a fèrjemmel is egy kèt hónapig. Utàna megint kell egy kaland hogy felpezsdüljön.

Ha arra gondolok szex közben milyen volt a szeretővel azonnal elélvezek.

2020. okt. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 és nem buktál még le?
2020. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Amíg meg van a jelenlegi párod és gerinced hogy csalod ,addig nyilván jobb az újdonság és a bujkálás hatására , ahogyan a régi kapcsolatod véget érne , az egész mámor elveszne..
2020. nov. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!