Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi az oka annak, hogy annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy annyi házas ember próbálkozik az életben és társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Eddig nem foglalkoztam vele, csak akkor szúrt szemet amikor egy párkapcsolati cikk alatt láttam kommenteket, és valakik írták, hogy mennyi nős ember van fent társkeresőkön, és nem is titkolják hogy szeretői kapcsolatot akarnak.


Én nem társkeresőn (én nagyon régen kíváncsiságból mentem fel, sok éve már nem), hanem az életben, munkahelyen tapasztaltam ilyet. Számos házas ember próbálkozott nálam, olyan is, akinek kisgyerekei, de olyan is akinek már nagyobb gyerekei vannak/voltak.


Rengeteg okból kifolyólag nem kezdenék nős emberrel, amit nekik is az értésükre adtam. Jöttek a kifogások, hogy ''nem is élünk együtt'', ''külön élünk'', ''egy fedél alatt élünk de külön szobában alszunk'', ''már nem szeretjük egymást'', ''csak a gyerekek miatt vagyunk együtt'', ''nem vagyok boldog'', ''sokat veszekszik velem''.


Ez miért az én gondom? Az hogy gond van a házasságukkal. Hozzák rendbe, vagy váljanak el, vagy nem tudom. Nem ez a megoldás szerintem hogy most akkor lépjünk félre, aztán hazamegyünk mintha mi se történt volna.


Komolyan mondom, sokkal erőszakosabbak és nyomulósabbak mint az egyedülállóak. Az se érdekli őket nekem van valakim.


Egyértelműen elutasítottam őket attól kezdve, hogy nyilvánvalóvá vált mit akarnak, de továbbra is írogatnak.


Én nem akarom megcsalni a páromat, főleg ha egy nap férjhez mennék, nekem a házasság egy felelős döntés.


De ezek után amit látok, nem tudom én hogy bízzak majd meg a jövendő férjemben. :-( Hisz lehet ezeknek a nős embereknek a feleségei semmit sem sejtenek, miket mondanak a férjeik a hátuk mögött, csak élik a mindennapi életüket, dolgoznak, ellátják gyerekeket, férjet.


Nem tudom, mi van női fronton, hallottam a nők se jobbak, férjes asszonyok is lépnek félre és mennek fel társkeresőre.


Én ezt nem szeretném nőként, ha én férjhez megyek és gyereket szülök, a családomnak szeretnék élni, nem pedig pasik után rohangálni.


Amúgy 29 éves vagyok, azok a nős emberek akik próbálkoztak, mindenféle korosztályú volt köztük. Volt olyan amelyik 30-as éveiben volt, volt amelyik 40-hez közelített, volt amelyik 50-hez, volt amelyik 50 felett volt.


Szóval, akár csak összegezve, mi az oka annak annyi házas ember (nő vagy férfi) próbálkozik másoknál?



2020. aug. 27. 14:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
85%
Nem boldog és nem jó a házassága, a monoton mindennapokból akarnak menekülni, kell nekik is az új és az izgalom, gondolom
2020. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki rohan. Ez miatt nincs egymásra igazi idejük. Egy ölekésnyi sem.

Mindenki boldog akar lenni. Kergeti amit a neten, a reklámokban lát. Tárgyak, álomnyaralások stb...

Ezáltal feszült. Csak a párját tudja hibáztatni, hogy ő azért nem boldog.... Hiába vette meg ezt, meg azt... Hiába volt idén 3 alkalommal itt meg ott nyaralni... Nem boldog.

Ki a hibás? A párom...

Igazából, mindenki saját maga miatt boldogtalan.

2020. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
86%

Én még a saját húszas korosztályomban is azt látom, hogy a legtöbben nem tudnak/nem akarnak szakítani, hiába borzasztó már a kapcsolatuk, mert félnek az egyedülléttől, vagy hogy utána akkor megint ismerkedni kell majd, és az kimerítő, félnek a fájdalomtól. Idősebb korban nyilván bőven benne vannak már az anyagiak és/vagy a gyerekek is.

Nekem barátnőim vannak, így csak ezt az oldalt látom, de pl. sok lány azért tűr el egy szemét pasit, mert úgy gondolja, hogy nincs jobb, folyton ezek találják be, akkor meg már ez is jobb, mint a semmi...


De mindeközben persze aki boldogtalan, az természetes, hogy előbb-utóbb szemet vet másra. Mert jön valaki, aki nem veszekszik vele, hanem bókol neki, értékeli őt, akivel könnyedebbnek tűnik az élet, mint az otthoni cirkuszok. Ha jó ideje nincs szex, az is őrjítő tud lenni.

Én is nagyon elítélem a megcsalást, nagyon hűséges típus vagyok, de szerintem ezek lehetnek az okai.

2020. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
70%
Kevés otthon a szex. De pl az én exem azért lépett félre, mert nem kapott tőlem elég gyengedseget, ölelést. Nem tudtam rá felnezni. Aztán talált olyat, aki igen. Amíg én dolgoztam, ő tarskeresozott, randizott. Most ott tartok, nem akarok újra így élni, nem akarok férjet sem. Amíg jó valakivel, addig megy, ha nem, vége. De engem ne nézzen senki sajnalkozva, hogy én otthon megcsinálok mindent közben meg mennyire át vagyok b.. Szva
2020. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
54%

"gond van a házasságukkal. Hozzák rendbe, vagy váljanak el, vagy nem tudom."


Cica, te hiaba vagy ilyen egyszeru, az elet nem az.

2020. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

5/5, azt mondod, én vagyok ilyen ''egyszerű'', az élet pedig nem.


Akkor most az a megoldás, ha gond merül fel, rögtön menjünk félre, ugye?


Aztán majd kiderül, jön a még több veszekedés, aminek a gyerekek is tanúi lesznek, lelki sérüléseket okoz....Mondhatni nagyon jó ''példát'' látnak majd otthon.


Ez aztán a ''probléma megoldás''.


Nem az, hogyha gond van, akkor próbálják rendbe hozni, hol romlott el. Menjenek párterápiára is, a gyerekek miatt főleg.


Szerintem pont a legegyszerűbb, ha valaki otthon lapít, úgy tesz mintha minden rendben lenne, de sunyi módon társkeresőkön hülyít más nőket neki milyen rossz otthon....De tenni nem tesz ellene semmit.


Ahelyett, hogy szembe nézne a problémákkal.


Ez nem ilyen egyszerű, amilyennek te beállítod. Ha ennyire egyszerű lenne, nem a félrelépést választanák sokan.


Vagy mondd meg, szerinted mi lenne a megoldás? Hallgatjuk.

2020. aug. 27. 15:04
 7/61 anonim ***** válasza:
10%
Kapard ki magadnak a gesztenyédet.
2020. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
20%
Ahányat lát, annyit szeret kategóriában vannak.
2020. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
82%

Kézdező: Jól látod, de sajnos a legtöbb ember kuka.

Pont a kommunikáció a legfontosabb a párkapcsolatban, mégsem mer sok ember leülni a párjával megbeszélni, hogy figyi: engem ez és ez zavar...

Leginkább ez a beszélgetés akkor történik meg, ha már megtörtént a megcsalás és valahogy lebukik az illető. Utána jön a megcsalt fél a kérdéssel: De mi nem volt jó? Mit rontottam el?

Ezt előtte nem lehet?

A megcsaló meg mindig a megcsalt félt okolja (legalábbis még nem ment úgy oda a szerető jelölthöz senki, hogy ne a párját hibáztatná azért, mert sz-r a házasságuk).

2020. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Ez az, nagyon kevés ember mer oda állni a párja elé és elmondani, hogy valami nem oké, majd megoldani gondokat.

Ehelyett inkább kifogásokkal szeretőt keresnek maguknak.


Ez a dolog, hogy nincs szex vagy kevés a szex....Olyan is van, hogy valakinek a felesége hiába csinos (nincs elhízva), megtesz érte és a házasságért mindent, odaadó, házias, gondoskodó, és az ágyban is aktív, a férje így is kereshet más nőket és félreléphet.


Az újdonság varázsa miatt, vagy mert unatkozik, vagy mert ennyire nem érdekli hogy ezzel megalázza a párját.


Mikor pedig kiderül, a párját hibáztatja mindenért hogy ''ezt meg azt csináltad'' vagy ''ezt meg azt nem csináltad''.


Még olyan férjekről is ki szokott derülni, vagy kiderülhet, akiknek a párja mindenre esküdözik hogy ''jajj, az én férjem nem tenne ilyet, ő nem ilyen, ő hűséges''.


Persze nem minden pasira igaz, tisztelet a nagyon kevés kivételnek aki nem ilyen.

2020. aug. 28. 11:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!