Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kilèpsz a kapcsolatból, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilèpsz a kapcsolatból, vagy megcsalod?

Figyelt kérdés

2 ève vagyunk együtt a baràtnömmel, kegyetlenül meguntam a szexet is vele, màr odàig jutottam, hogy vagy megcsalom, vagy szakítok...rengeteg jó nô van, úgy érzem eltelnek az egyetemi èveim kapcsolatban,amit inkàbb vègig kellene dugnom

Egyre több lànnyal kerülök kapcsolatba kondiban/egyetemen, hívogatnak ide-oda, DE nem mehetek el, mert akkor mert, akkor biztos, hogy rossz vège lesz

arra is ràjöttünk, hogy teljesen màs az èrdeklôdèsi körünk, èn rengeteget tanulok,edzek, fejlesztem magam, neki mindig az is mindegy, hogy mit csinàlunk

Jöhetnek a negativ kommentek, 22 èves vagyok, nem hàzasodni kèszülök, csak mondom, hogy mèg nem csaltam meg ès nem egyszerû csak, úgy ott hagyni 2 èvet magam mögött

Mivan, ha megcsalom ès, majd kiderül? Minden kapcsolat haraggal vegzôdik.


2020. nov. 22. 01:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Mivel nem vagyok gerinctelen, előbb kilépek a kapcsolatból.
2020. nov. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts vele, sokkal jobbat érdemel szerencsétlen.
2020. nov. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
hagyd ott ezt a lányt és keress magadnak egy olyat aki szintén szeret tanulni, fejlődni
2020. nov. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Kilépnék. Van gerincem, a megcsalás nálam nem fér bele.
2020. nov. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Amíg nem érzelmeid hanem a nemiszerved irányít, addig úgy tűnik nem kellene elköteleződnöd, lépj ki és akkor vágyad teljesülhet: egyre több nővel lehet testi kapcsolatod.

Férfiként írtam.

2020. nov. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Nőként írom, hogy lépj ki és nem a megcsalás, gerinctelenség miatt, hanem azért, mert nem egyezik az érdeklődési körötök, te fejleszted magad stb. Később, másik kapcsolatban is hívogatnak, majd a lányok, de legalább olyannal legyél, akivel egyeztek. Megértem, hogy 2 évet nem egyszerű otthagyni, de csak telik az idő, 5, 10 évet még nehezebb.
2020. nov. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Noren1989 ***** válasza:
98%
Sose csaltam meg senkit, szóval az egyetlen reàlis opció a kilépés.
2020. nov. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
A farkad hajt, de a biztos luk meg kéne? Hagyd ott, jobban jár.
2020. nov. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
Semmi jót nem írtál a csajról. Teljesen felesleges a megcsalás, szakíts!
2020. nov. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%

Az alapján, amit írtál, itt már ideje a szakításnak. Még tudtok emberi hangnemben szakítani. Meguntad, elmúlt a szerelem, eltávolodtatok, nem illetek össze hosszú távon. Ennyi, zárd le.

Utána azzal és oda mész, ahogy jól esik.

A kapcsolatodnak akkor lesz haraggal vége, ha megcsalod, vagy ezt tovább húzod addig, amíg az is idegesít, ahogy levegőt vesz, vagy pislog. Nincs már ennek jövője.

2020. nov. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!