Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mielőtt megcsalod a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt megcsalod a párod miért nem ülsz le vele meg beszélni hogy mi a rossz a kapcsolatban? Vagy ha látod hogy hiába mondod mi a baj és őt nem érdekli akkor miért nem válsz el? Szerintem úgy már felesleges együtt maradni normális válaszokat kérek

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan gondolod, hogy nem ülnek le, nem próbálnak javítani? Ugyan már.

Sok év házasság (emlékek), gyerekek, anyagiak amik miatt nem válnak.

2020. jún. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy azért csal valaki, mert annyira rossz otthon. Legalábbis a napokban olvastam valami indexes cikkben, hogy ahol párkapcsolatban több a szex, mégis valahogy gyakoribb a félrelépés. (Persze nem tudom, ez mennyire igaz.) Szóval gondolom, olyankor csak nem tudnak ellenállni a kísértésnek.

Ha pedig a klasszikus rossz otthon, vagyis valamiért haragszik, nincs szex, azon meg sértődés van, hogy miért nincs szex... azt nem beszélik meg, csak egy szép falat építenek a sérelmekből és hallgatásból, miközben várják, hogy majd előbb a másik lép, ők meg majd csak cserébe, ha az "végre észreveszi magát". Tehát pont kommunikálni nem tudnak, vagy ha tisztelet a kivételnek, próbálkoznak is, csak győzni akarnak csak a másik felett és elbeszélnek egymás mellett.

2020. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Sokszor leültem vele,nem ment,így félrementem
2020. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az sem megbeszélés, ha csak bejelenti valaki az igényeit :)
2020. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok megcsalás hátterében nem is a kapcsolattal való elégedetlenség áll. Sokszor 'az alkalom szüli a tolvajt' alapon történik a megcsalás. Aztán utólag bele van magyarázva, hogy ez azért történt mert ez és ez volt veled a bajom.


Ahol eljutnak odáig, hogy ténylegesen megbeszélik a gondokat ott inkább szakítás van, ha nem tudják megoldani.

2020. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem mindig ilyen racionális dolgok.
2020. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor az újdonság varázsa az egyetlen indok, azon meg nincs mit megbeszélni.
2020. jún. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Az emberek nagy része nem tud kommunikálni. Ebben mi az újdonság? Pontosan ezért szar már eleve a kapcsolat mert ennyire nulla a kommunikáció. Ha némelyik pár le is ül "megbeszélni" abból úgy sem beszélgetés lesz hanem érvelés nélküli veszekedés meg sárdobálás.

Csak olvass itt el néhány kérdést. Basszus egy olyan egyszerű dolgot se jut eszükbe megbeszélni a párjukkal, hogy inkább rakott krumplit csináljon vacsorára és ne főzeléket. Konkrétan eszébe sem jut, úgy teszi fel a kérdést, hogy hogyan jelezze burkoltan a párjának, hogy rakott krumplit kér mert nem akarja neki mondani mert jajj megsértődik. Na szerinted egy ilyen kapcsolatban hogy beszélik meg a problémákat? Nyilván sehogy.

2020. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Naiv tini vagy, aki fogalmatlan az élethez? Szerinted... azok meg akik élnek, úgy látják az életet ahogyan kell!
2020. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én csak azt nem értem ha valaki tudja hogy a párja kifogja dobni ha kiderül a megcsalás akkor miért kockáztat? Ez kinek éri meg? Mert ha egyszer félremegy és megbanja akkor ne mondja el sztem,de ha meg folyton csalod minek maradsz vele? Szerintem akinek mindig újdonság kell ne házasodjon meg, szerintem egy sima kapcsolat is hozzá a monogámiát mert 2 emberről van szó ha mindig új kell akkor ne legyél kapcsolatban, a meg csaló is unalmas lesz a párjának x év múlva arra nem gondol? Szerintem ilyenkor vissza kell csalni a másikat.
2020. jún. 12. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!