Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A csajok jó része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok jó része miért ideologizálja meg a megcsalást?

Figyelt kérdés

Megkettyintettem egy csajt, akinek van pasija. Igazából már régóta panaszkodott, hogy teljesen kihűlt a kapcsolatuk, a pasija nem figyel rá, kutyába se veszi stb. Miután kihemperegtük magunkat párszor, egyszer megkérdeztem tőle, miért nem hagyja ott a pasiját és lesz szingli, erre azt mondta, nem akar fájdalmat okozni a pasijának, aki biztos összetörne, ha szakítanának. Mikor emlékeztettem, hogy eddig az volt a nóta, hogy xar a kapcsolatuk, a pasi nem törődik vele (ergo aligha viselné meg a szakítás), a csaj megsértődött.

Nem tudom, mire jók az ilyen elmemutatványok, miért nem egyszerűbb bevallani, hogy kell a kényelmes, langyi kapcsolat meg mellette a félrelépés izgalma is.



2020. nov. 26. 09:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

"a csajok jó része"

"egy csajt"

2020. nov. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért neked se ártana magadba nézni, mielőtt kollektíve becsmérelsz pármilliárd embert.
2020. nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem a félrekefélés okáról mondott igazat, és inkább azt ideologizálja, hogy miért nem hagyja el (a valóság az, hogy gyáva kilépni).
2020. nov. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Mert attól még szereti őt. Sok házas nő aki félrelép is így van vele. Amikor választás elé állítod, hirtelen megszépülnek az emlékek, meg az évek.

Nincs érteleme ezen agyalni. Annyit tudj, hogy ez nem azt jelenti, hogy te kevésbé vagy jó, mint a pasija, hanem, hogy ő nem elég erős a változtatáshoz.

2020. nov. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2 Ha te nem lépsz félre, nem pörögsz idegen farkakon, akkor nincs miért magadra venned, nem igaz? Csak az kiabál, akinek a háza ég...
2020. nov. 26. 10:14
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Hm, nem is tudom honnan ismerős ez a stílus. Nem a Bottyán vagy véletlenül? Mert akkor nem vagy százas. Te idealizálsz rbancokat.
2020. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6 Te tényleg nem érted a különbséget idealizálás és ideologizálás között?
2020. nov. 26. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Te tényleg nem érted a kérdésemet? Mit lovagolsz hülyeségeken? 😂 Higgadj le a pcsaba.
2020. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát, nem te vagy a legélesebb kés a fiókban... Ez kb. olyan, mintha most beütném a fejem, és azt mondanám, hogy te vagy Gina Lollobridiga vagy Bill Gates, aztán nem érteném, ha te nem értenéd, miről van szó...
2020. nov. 26. 10:33
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégegyszer, mivel töröltetted a 100%-osan hasznos válaszomat.


Értem a különséget a két szó között, és én használtam helyesen abban a mondatban, amit leírtam. A kívanságaimat nem írom le, és azt sem amit te írtál régebben, mert amiatt simán törlik megint a válaszom. Tudom, hogy ki vagy, meg a hozzád hasonló testvéredet is ismerem. Lebuktál. Tömören ennyi. 🤗

2020. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!