Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A csajok jó része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok jó része miért ideologizálja meg a megcsalást?

Figyelt kérdés

Megkettyintettem egy csajt, akinek van pasija. Igazából már régóta panaszkodott, hogy teljesen kihűlt a kapcsolatuk, a pasija nem figyel rá, kutyába se veszi stb. Miután kihemperegtük magunkat párszor, egyszer megkérdeztem tőle, miért nem hagyja ott a pasiját és lesz szingli, erre azt mondta, nem akar fájdalmat okozni a pasijának, aki biztos összetörne, ha szakítanának. Mikor emlékeztettem, hogy eddig az volt a nóta, hogy xar a kapcsolatuk, a pasi nem törődik vele (ergo aligha viselné meg a szakítás), a csaj megsértődött.

Nem tudom, mire jók az ilyen elmemutatványok, miért nem egyszerűbb bevallani, hogy kell a kényelmes, langyi kapcsolat meg mellette a félrelépés izgalma is.



2020. nov. 26. 09:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja meg aztbis írtam, hogy köszönöm, igazad van. 😂 Nem állok le vitázni a ...fajtáddal.
2020. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hoppá! Egy dolgot kihagytam. Lehet, hogy te az a kék szemű, ronda dagadt haverja vagy, nem a rokona? Az is megeshet. Egy kaptafára mennek ezek.
2020. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért van egy pár logikai baki ebben a kérdésben, mint pl. hogy a kérdésben azt próbálod meg elhinteni, hogy a csajok JÓ része ilyen, pedig a leírásban csak egy ilyen esetről írtál, illetve töröltetted az egyik válaszoló válaszát, amit én is láttam itt.

Szerintem szánalmas próbálkozás, amit itt csinálsz. Lehet nem álmodozni kellene és nem is ilyen történeteket kitalálni, mint amit ideírtál, hanem tükörbe kellene nézni és elgondolkozni kicsit.

2020. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki más miatt lép félre. Simán lehetett igaz is, amit a lány mondott, attól még lehet kapcsolatfüggő és sajnálhatja a pasit, ha az vele bunkó.
2020. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!