Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez helyes lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez helyes lenne?

Figyelt kérdés
Haverom kavart nyáron pár hónapig valami férjes nővel, akinek 3 gyereke is van (40 valahány éves a nő, haverom 30). Aztán vagy 2 hónapja a nő leépítette a haveromat, azzal az indokkal, hogy nem tartja elég férfiasnak, meg úgy érzi félreismerte, pedig azelőtt olyanokat mondott hogy el akarja hagyni a férjét meg hogy nem érti hol bujkált eddig stb, tehát nagyon odáig volt érte a nő. Mikor leépítette, akkor meg hogy vissza akar térni a férjéhez és hogy az mennyire jó ember, haverommal ellentétben (előtte összevissza szapulta a férjét neki). A haverom kicsit morcos volt, de elfogadta. Aztán most megtudta, hogy a nő megint ezt a kavarást csinálja másokkal, és mivel megvannak neki a nő írásai + a meztelen képek, amiket rendszeresen küldözgetett neki a nő magáról így el akarja ezeket küldeni a férjének, így akar kicseszni a nővel. Mondtam neki, hogy ez talán túl durva lenne, beszéljen vele inkább, de azt mondja, hogy nem akar vele beszélni, csak meg akarja leckéztetni, mert ezt éremli. Nektek mi a véleményetek erről?
2020. nov. 29. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha a 3 gyerek elmúlt már 18, akkor én elküldeném a férjének.
2020. nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyik gyerek sincs még 18.
2020. nov. 29. 18:33
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

#1 vagyok

Akkor egyelőre nem tenném tönkre a családi életüket ilyesmivel.

2020. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elég kicsinyes a haverod. Addig semmi morális kérdés nem volt, amíg vele hetyegett, de most, hogy ejtette és mással van, bosszúból felnyomná. Lehet megérdemelné ettől még a nő, de szerintem jobb ebbe nem belefolyni. Pláne nem a pucér képeket küldözgetni.
2020. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Elég gyerekes...
2020. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a haverod hetyegett a nővel, az sem volt helyes. Most csak azért akarja elárulni, mert már nem vele csinálja, nem pedig a férj iránt érzett szolidaritásból. Lehet, hogy a nő egy r.banc, de haverod se jobb, mint ő. Erkölcsi alapja nincsen, hogy "borítsa a bilit", bár a szerencsétlen férjnek lehet, hogy joga lenne tudni, kivel él együtt.
2020. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

A haverod a gyerekekkel szur ki. Nagyon nagy tores egy valas a gyerek eleteben meg az anyagi nelkulozes. 3 gyerek kb ehezne.


A gyerekek miatt ne tegye.

2020. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elmondtam még 1x a haveromnak, hogy ne csinálja, lépjen túl rajta, nem ér annyit egy ilyen lotyó. Próbáltam azzal is érvelni neki, hogy ezzel a gyerekeket bántja legjobban, de azt mondja nem érdekli. Elkezdte összeszedni az írásokat, screeshotokat, képeket és karácsonykor vagy karácsony előtt pár nappal fogja elküldeni a férjének. Azt mondja, hogy egy ember után sem érzett még ekkora undort soha, mint ez iránt a nő iránt és tudja jól, hogy ezzel tud rajta a legnagyobbat ütni.
2020. dec. 1. 18:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne azért küldje el, mert ki akar cseszni a nővel, hanem azért, mert a férjnek joga van tudni, hogy milyen a felesége.
2020. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszi. Nem ő teszi tönkre ezzel a család életét. Hanem a kedves anyuka aki folyamat csalja a férjét. Nyilván a haver is sáros. De nem a harmadik fél a bűnös általában. Mindenhez 2 ember kell. Megérdemli a férje, hogy megtudja.
2020. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!