Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiaknak jobban elnézik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak jobban elnézik, ha megcsalják a párjukat, mint a nőknek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM. A megcsalás - za megcsalás. Mindegy, ki teszi.
2020. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem férfiként természetes, hogy megcsalom minden párom.
2020. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki elnézi(az meg is érdemli), és van aki nem. Én nem nézem el.
2020. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Az arab országokban pl. eleve több felesége lehet, úgyhogy ebben az esetben igen, viszont ahol csak 1, ott szerintem is mindegy, hogy ki csinálja, attól még ugyanúgy probléma.
2020. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

A társadalmi megítélés szerint sajnos, igen. Férfitársaságban gyakori poénkodás a "öt nőm van egyszerre, az ország különféle tájain, szerencsére nem tudnak egymásról, bármelyiket akkor keresem fel, ha úgy tartja kedvem" stb. A megcsalásról szóló viccekben is jobban elítélik ha nő tesz ilyet.

Én sose tennék ilyet.

Férfiként írtam.

2020. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy a férfiak jobban elnézik a férfiaknak, ha megcsalják a párjukat, mint a nőknek.
2020. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

"öt nőm van egyszerre, az ország különféle tájain,"


Haha, és gondolod, azok a nők csak rá várnak :D

2020. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, mert rá lehet fogni a genetikára, meg az evolúcióra, hogy neki ez a dolguk. Bioszból alulképzett, de okoskodni vágyó emberek még bólogatnak is erre.
2020. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

A társadalom szerint a férfi a nagy szoknyapecér kandúr, ebből az következik, hogy ők valószínűleg többször lépnek félre, mint a nők.


És minél több megcsalást vizsgálunk, annál nagyobb eséllyel találunk olyan végkifejletűt is, ahol megbocsátással, elnézéssel végződött az eset.


Szerintem van gyakorlati igazság is benne.

2020. dec. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!