Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg sokkal rosszabb öregen, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Hiszen elvesztik a külső bájukat, amiért a férfiak többsége szereti őket! Mert ha tetszik ha nem, a nőket legfőképp a kinézetük miatt szeretik a férfiak.

A nőnek meg ugye elég, ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél.

Ráadásul a nőknél már 30 év felett nem sokkal elindul ez a leépülési folyamat, mint a virág, ahogy hervad el, 40 felett meg már alig akad vonzó, kívánatos nő.

Komolyan én sajnálom őket, milyen nehéz lehet nekik megélni ezt a folyamatot, hogy gyorsan elvesztik az egyetlen jó tulajdonságukat, a külső szépségüket, és utána nem marad semmi 40 felett, és csak várják a végét...


2020. dec. 4. 13:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
A nők tovább élnek nagy viszonylatban.
2020. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy ki él tovább. -.-
2020. dec. 4. 13:38
 3/32 A kérdező kommentje:

Ráadásul ha tovább élnek, nekik az csak egy plusz szenvedés, mert már senki sem tekint rájuk nőként.

Komolyan, rossz látni, hogy akiket ismertem fiatal korukban és vonzóak voltak, hogy megette őket az idő vasfoga.

2020. dec. 4. 13:39
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

"Mert ha tetszik ha nem, a nőket legfőképp a kinézetük miatt szeretik a férfiak.

A nőnek meg ugye elég, ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél."


Esetleg, egyik nap lépj már ki a szobádból és az általad felépített buborékból, aztán menj ki emberek közé. Mert ez alapján én nem vagyok férfi, pedig tudtommal az vagyok. És az sem elég, ha csaj egy fokkal vagyok szebb az ördögnél.

2020. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

A nagy átlag hála az égnek nem elégszik meg egy szép pofival. Én most se olyan emberrel vagyok és nem is olyat kerestem, aki szerint az egyetlen értékem a külsőm.

Számomra nem ijesztő gondolat az öregedés, mert egyrészt, 40-50 évesen is rajtam múlik mennyire hagyom el magam, másrészt akkor már nem arról szól az élet, hogy fordulgasson utánam a jó nép. Mondjuk számomra most sem erről szól.

Addigra az embernek családja van, ott vannak a barátai, a munka stb. Szerintem ennyi idősen kevés embernek elsődleges prioritás, hogy szex szimbólum legyen. Igaz ez egyébként a férfiakra is. Csak itt gondolják azt, hogy egy átlag férfi 40-50 évesen annyira jackpot a nők szemében.

2020. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Örülj más kárának, neked több úgyse jut. Egyébként szerintem vak is vagy...🤣
2020. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%

"A nőnek meg ugye elég, ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél"


Te ezt melyik pizsamádban álmodtad?

2020. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
Ne aggódj, nem mindenki olyan felszínes, mint te vagy :-)
2020. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Mekkora egy beteg szexista retardált barom vagy 🤮

A nőknek az egyetlen jó tulajdonsága a jó külső?

Mert a 120 kilós, szőrös éhbérért dolgozó állatoknak mi marad 40 felett? Szegény anyádnak biztos nincs mar semmilye, ilyen kölyökkel. Agyrém

2020. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
A nőknek egyedül a szépsége van? Félelmetesen sötét vagy, kérdező. Mint minden embernek, a nőknek is van rengeteg erénye és 40 felett is simán lehet boldog. Édesanyám most lett 45 és újfent anyuka, akkor mi van? Ja, és nem ő az egyetlen az utcájukban, akinek 35, vagy 40 felett indult be igazán az élet. Ja, és nem, a férfinak sem elég, ha éppen csak nem hányadék.. a kémia mindkét oldalon meg kell legyen.
2020. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!