Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért ilyen nehéz a társkeresés? A nőknek meg miért ennyire nem nehéz, mondhatni nagyon is könnyű?

Figyelt kérdés
Ez a mai világ elkorcsosulása, vagy mindig is így volt?

2020. szept. 28. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nőként nehéz, ne aggódj. Mindenkinek nehéz, aki hozzá illő társat keres, nem csak annyi a cél hogy legyen valaki mellette.
2020. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert a nők okosak, te meg buta, mint a döglött hintaló. Azé'.
2020. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Régen is így volt. A nő válogat, férfi meg lenyűgöz és verseng a többi férfival, vagyis a nehezebb rész neki jutott. Viszont a nő kockáztat többet (terhesség), ezért ő sokkal inkább válogat.
2020. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Régen a nő után még a nő apját is le kellett nyűgözni.
2020. szept. 29. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Nőként is nehéz ha komolyat keresel és olyat, aki igazán illik hozzád. A férfiak is tudnak válogatni, ez nem igaz, hogy nem és nagyon is válogatósak, a nők ugyanúgy versengenek a minőségi férfiakért.
2020. szept. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem miről beszélsz, ha szex kapcsolatról lenne szó, akkor lehet hogy az könnyű a nőnek, mert sok pasi úgy gerjed a p*nára, hogy akárkire rámászna..

Ettől még komolyabb kapcsolatot kialakítani nehéz, a nőnek is kihívás, hogy találjon egy értelmes, komoly férfit, akit nem csak a farka vezet, s nem csak hülyíteni akar.

2020. szept. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3%

"Nőként is nehéz ha komolyat keresel és olyat, aki igazán illik hozzád."

Nőként is nagyon nehéz kategóriádnál jóval magasabb férfit találni, aki gazdagabb, szebb, sármosabb, vonzóbb mint maga a nő akinek kell. Így pontos a kijelentés.

2020. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
#7 Ostoba vagy. Soha nem kellett sem gazdagabb, sem sármosabb, mint én vagyok. Mind a három pasim átlagos volt minden téren. Kivéve a belsőt. Olyan nem kell, akivel nem tudok órákat, éjszakákat átbeszélgetni és azt érezni, hogy haza találtam. És ebben minden benne van. Humor, intelligencia, műveltség, viselkedés, életcélok, hasonló szexuális igények....minden.
2020. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3%
#8, nyomorék vagy. Gondolom neked csak igényeid vannak, amivel nincs baj, csak lszarom őket :) Ismerem az öntelt/beteg embereket, kicsit máshogy látják a világot mint akik racionálisan nézik.
2020. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Semmi olyat nem vártam még el, amit nem tudok nyújtani. De te ott esel ki mindenki rostáján, hogy normális embert keresnek.
2020. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!