Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párod azzal viccelődik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod azzal viccelődik, hogy te biztos megcsalod őt, akkor valójában ezzel azt próbálja leplezni, hogy ő csal meg téged?

Figyelt kérdés
2020. dec. 17. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindent túlbonyolítani.


Ismertem olyan párt, akik azzal viccelődtek, hogy a csaj mit csinálma XY pasival, de közben röhögtek, meg smároltak.

2020. dec. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem jelent semmit.
2020. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell gyanusitgatni . Az mar nem divat.


Lehallgatokeszuleket rejts el otthon meg a cuccai kozt.


Kicsit vedd lazabban.


😂😂

2020. dec. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha apu élne, olyan gond nem lenne, hogy engem valaki megakarna csalni🤷🏼‍♀️

De ez túlbonyolítás.

2020. dec. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Egyébként is, csak viccelődik, még csak nem is komolyan mondja, akkor miért kattogsz ezen? Maximum arról van szó, hogy alacsony az önbizalma és megerősítést vár tőled, hogy nem csalod meg, de mivel veszekedni sem szeretne, viccesen adja elő.
2020. dec. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy ezzel viccelődik???

Ez egyáltalán nem vicces, maximum vicces köntösbe akarja bújtatni a s*ggfejségét. Számomra ez sosem volt vicces, hanem sértő, de minimum idegesítő.

Nem hiszem, hogy az ő hűtlenségét akarja ezzel leplezni, inkább a bizonytalanságát, és azért mondom, hogy s*ggfej, mert ehelyett az energiavámpírkodás helyett játszhatna nyílt lapokkal, és elmondhatná, hogy milyen érzések vannak benne ezzel kapcsolatban.

2020. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1: az pedig, hogy az egyik a másik előtt mondja, hogy mit csinálna mással, hiába röhögnek, megalàzó és suttyó dolog, pláne nyilvánosan. Én mindig szànom az ilyeneket, hogy annyira hülye, hogy a saját megalázásán röhög. Normális emberek nem ezen vicceskednek.

Amúgy pedig ismerek 1-2 olyat, aki nyilvánosan nevetgél közben, de a tüske benne marad emiatt.

2020. dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Én szoktam ilyenekkel viccelődni. Pl ha megyek valahova a barátaimmal, es kérdezi meddig maradok, akkor mondom, hogy na mi van, tudni akarod meddig lehet itt a szeretőd?

De ez csak poén, attól még nem csalom meg.

2020. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!