Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom szokatlan viselkedését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szokatlan viselkedését bizonyítja ez a helymeghatározás?

Figyelt kérdés

Röviden tömören rossz a kapcsolatunk. Nem akar szexelni ha mégis azt megelőzi azt hogy kiakadok miatta.

Ma hamarabb indult dolgozni, mert kiakarta takarítani a kocsit.

Én kíváncsiságomnak eleget téve bekapcsoltam a helymeghatározást a telefonján és láttam a mozgását.

A benzinkút közelébe nem ment, hanem össze vissza ment az adott városban. Az első és utolsó célállomás viszont ugyanaz.

Hívtam nem vette fel majd mikor visszahívott megkérdeztem, sikerült-e az autó takarítás. Azt mondta nem.

Nem tudtam mit mondani rá, igazából nem is akartam ezt telefonon...

Szerintetek kérdezzek rá vagy várjak még?


2020. dec. 27. 20:10
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
16%
Szedsz amúgy valamit?
2020. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
És mi volt a célállomás? A munkahelye vagy egyéb cím?
2020. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a munkahelye volt!
2020. dec. 27. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem akkor pakold össze a cuccait mire hazaér.
2020. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4.


Kivéve persze, ha a lakás a férfié, mivel a saját lakásából nem lehet kitenni senkit. (Kivéve törvénysértés esetén)


#Kérdező


Nem akarlak ijesztgetni, de lehet hogy csak simán autózott össze-vissza, mert nem akar otthon lenni veled. Mi is ezt csináltuk régen, mert apám elviselhetetlen volt. Olyan szar indokokkal mentünk csak úgy autózni, hogy hihetetlen. Apámnak meg fel se tűnt, mert általában leszart mindent.



Jó lenne tudni, hogy mi vezetett el odáig, hogy nem éltek már szexuális életet. Ennek oka van. Érdekes lenne kideríteni mi is történt, sajnos ez a leírás elég szerényre sikerült.

2020. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha már így alakult, nézegesd egy pár napig az útvonalat. Aztán össze tudod rakni, hogy ugyanoda jár e....
2020. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajnos távolabb jár dolgozni, csak hétvégente jön haza.

Ez az én házam szóval kitehetném de ez csak megjegyzést.

Fogalmam sincs mi vezetett oda, terhes lettem akkor féltette a gyereket azért nem, utána pedig mikor megszületett azért fel ne ébresszük, mostanában csak arra fogja hogy fáradt.

Heti 2 esténk van, én mindkettő nap szeretném amit neki is elmondtam. Mivel nincs az hogy majd bepótoljuk kedden meg csütörtökön vagy amikor nem vagyunk fáradtak.

Azt mondja szeret minket, de én ezt kevésbé érzem. Azt érzem már csak a lányunk az ami miatt hazajön.

2020. dec. 27. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Mi van ott, ahol kétszer is járt? Nem tudom, hogy máshol mi a helyzet, de itt az összes mosó csurig volt, kiporszívózni se tudtam az autót. Nincs ott mosó?

Egyébként az tényleg jó ötlet, hogy pár napig figyeled, merre járt, és nem egy halvány gyanú után borítasz.

2020. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hogy mivan ott??? Egy temető....
2020. dec. 27. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Na pont ez volt. Nincs szex,fürdünk amikor nem szokott,terhes vagy;kímélték,fáradt vagyok,túlóra,hamarabb indulok stb. Igen,viszonya volt....
2020. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!