Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nincs otthon szex nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs otthon szex nektek ez okoz feszkót a mindennapokban?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 16:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Nálam okozott. Most 50+ nő vagyok. Kiegyensúlyozott - 3 vagy 4 naponta vagyunk együtt a férjemmel -. Férjem alkalmazkodott hozzám :). Emlékszem mikor a gyerekek még nem voltak felnőttek, mindenki otthon volt, férjem nézte a TV-t, én meg majdnem felrobbantam a feszkótól, arra számítottam valami lesz. Aztán bezárkóztam a fürdőbe... Pedig én nő vagyok. Gyk-s felfogás szerint egy nő csak akkor hajlandó szexelni ha más minden klappol, ha a férfi lemegy kutyuliba, mindent a kedve szerint tesz és a szexet jutalomként osztogatja, kizárólag valamiért. Mert neki aztán igénye nem lenne rá. Erről ennyit.
2020. dec. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11-es ezt nem igazán értem...
2020. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 MolotovPunk ***** válasza:
68%
Hogy lehet úgy párkapcsolatban élni,hogy 1 éve nem volt szex?Elég kritikus helyzet.Legalábbis nekem az lenne.Lehet azért nincs szex,mert talán megcsal a párod.Én már valószínűleg szakítottam volna.
2021. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem "feszkót", válást okoz... :-(
2021. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

1 év szexmentessèg? Elèg nagy lehet ott a baj!

Viszont pl nálunk heti rendszeres, bár ne lenne inkább semmi sem!

Mert ez mindennek nevezhető csak szexnek nem.

Az a jó, ami neki a jó, én meg le vagyok sz@rva.

Ha te nem akarod egy évig a szexet az miért van?

Ha a párod akkor vagy nem jó neki sem amit csinálsz, vagy van valaki más neki.

Viszont vannak nagyon jó szexterapeuták. Keress utána! Lehet segítene!

2021. jan. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy okozna!!!

Most már 50+ férfi vagyok. Régebben hetente 2x; 3x ( néha többször) szexeltünk a párommal.

Mostanában heti egyszer. ( Azért már csökkent a libidóm nekem is.


Ha ezek kimaradtak, akkor valami baj ( más partner a láthatáron, egyéb feszültségforrás) volt !!!


( 32 éve vagyunk házasok, ezalatt más partnerem nem nagyon 😁 volt.)

2021. jan. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

15: bocs, de azt a szex terapeutát ti is megkereshetnétek, mielőtt nagyobb lesz a baj.

Nálunk is így kezdődött, aztán lelépett sok év után.

Ja, itthon nincs szex és elég feszült vagyok. 😅

2021. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

12: Talán úgy értette az előző, hogy a közfelfogással ellentétben egy nő is igényli a szexet. És nemcsak akkor, ha minden klappol.

Egyetértek vele. Mondjuk, ha nem klappol minden, akkor idővel mással igényli. :)

2021. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem meglepő a dolog, nőknél gyakori, hogy a gyerek megérkezése után elmúlik a "hatnékjuk". Több férfi ismerősöm számolt be hasonlóról. Ők általában a szomszéd nővel, alkalmi partnerrel vigasztalódnak nagy ritkán, de mégcsak nem is rendszeresen. Valami kell az embernek, mese nincs.. Elválni egyik fél sem akar, tulajdonképp egyfajta baráti kapcsolatban élnek és semmi szex. Valahol érthető ez is. Ott a lassan kamaszodó gyerek, lakás, vagyon. Ha szétmennek, azon csak mindenki veszít. Ennyit a dugás sem ér meg, miközben meg lassan kiöregszik az ember egyébként is belőle...
2021. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!