Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol az apuka maradt otthon a...

Ahol az apuka maradt otthon a babával, hogy alakultak a mindennapok? Voltak hullámvölgyek?

Figyelt kérdés

Nem az életében akarok senkinek vájkálni, tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Szeptembertől a férjem lesz itthon a lányunkkal, én pedig dolgozni kezdek, ezért érdekelne, kinél mennyire működött ez a felállás.


2018. máj. 8. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Mennyi idős a baba?
2018. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Velem apukám maradt otthon amikor még kicsi voltam, pedig akkoriban (2002) ez még nem igazán volt elterjedt. Nagyon hálás vagyok érte, hogy ő ott volt/és van nekem. Anyám dolgozott, de 5-6 éves koromra el is hagyott minket.
2018. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor lesz 6 hónapos a picink.
2018. máj. 8. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet majd az eleje rázós lesz. Hisz addig te vagy vele többet.
2018. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is szeptembertől cserélünk, de az én lányom addigra 11 hós lesz, tehát most 7 hónapos. Iszisz baba, az üveggel nincs jóban, a szilárd ételeket ugyan szereti, de nem akarunk neki túl korán túl sokat adni, szóval egyelőre meggyűlne a bajunk, ha nem én lennék itthon... Ebbe a részébe belegondoltál? Amúgy át kell szoktatni néhány nap alatt, hogy főleg apával van, elvileg a lelki része nem kéne, hogy problémát okozzon (feltételezve, hogy apuka normális). Azért én eléggé aggódok, de többekkel beszéltem, és mindenkinek jól ment a váltás.
2018. máj. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiunk 8 hónapos korában cseréltünk. Készültünk rá, előtte is sokat foglalkozott pont ezért a fiunkkal. Az átállás zökkenőmentes volt. A hullámvölgy akkor jött, amikor vettünk egy házat es azt teljesen felujitottuk es napközben sokszor anyukám vigyazott a fiunkra, amìg a férjem a háznál dolgozott. Nehézen viselte a ferjem és a fiunk is, hogy nincsenek sülve-főve együtt.
2018. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!