Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, nem dobtam, de már nem tudok úgy tekinteni rá, mint leendő gyermekeim anya és inkább szexelnék a világgal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rendes viszonya volt, ameddig non-stop dolgoztam egy autókereskedés miatt. Sose mondta, hogy baj van. Könyörgött, hogy bocsássak meg és folytassuk a kapcsolatot, de én már nyitott kapcsolatot akarok, swingerezni, párcserézni vagy csak egyszerűen szexelni minden szembejövő csajjal, aki hagyja magát. Nem bízom benne, de nem is érdekel ez, csak az, hogy kihagytam 12 évet és rengeteg alkalmat az életemből. Ő ezt nem támogatja, rendes életet akar.

2021. jan. 5. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Süss egy pizzát!
2021. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
sajnos ha idáig eljut a kapcsolat, akkor kár tovább folytatni. ez nem előrelépés, ez visszalépés. megbocsátásnak max akkor van helye és értelme, ha már van két gyerek, közös vagyon, ház, legalább 6-10 együtt töltött jó év és olyan emlékek, mint egymás támogatása, egymás hibáinak elfogadása.
2021. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Rendes életet? Azt elbasz___ta szó szerint. Sajnálom.
2021. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1%
Szerinted ki lesz hozzád hűséges 12 év után? Szinte senki,sajnos.
2021. jan. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott az a sok szituáció és pina, amit kihagytan hogy bizonyítsam magamnak hogy hűséges vagyok. Azokat sírom vissza.
2021. jan. 5. 15:11
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Nem becsülöd már semmire, nem bízol benne, nem akarsz vele jövőt, összetört benned valami (egyébként ez nem csoda, viszonya volt, még csak nem is egyszeri botlás...). Szóval a legjobb lenne szakítani, csajozz, próbálj ki mindent, amit eddig nem tudtál, de akartál, aztán, ha készen állsz rá, keress egy partnert, aki megbecsül.
2021. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4es nem a félrebaszás fáj jobban, hanem az átbaszás. Ha nem szól a szomszed, hogy idegen pasi jarkalgat hozza, amig ide-oda autakozok, akkor sose derul ki s tagadott a vegsokig, amikor mondta bizonyitani tudom akkor ismerte el. Egy olyan emberrel hogy vegyek fel kozos hitelt kozos vagyont stb aki átbasz? S mikor megkerdezem miert? Nem tudott ra valaszolni, azt mondta koztunk minden rendben, csak igy alakult. Meg valtoztatni se tudok min
2021. jan. 5. 15:15
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Kiírásodban megválaszoltad a kérdésed. Azt sírod vissza, hogy nem voltál annyi nővel együtt amennyivel csak akartál. Mi tart vissza, hogy ez teljesüljön? Barátnőddel lesz nyitott kapcsolat, részéről eddig is az volt így semmi se változik, ha nem jó neki kalap kabát...
2021. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja, az lesz 8as. Le fogom sajnalni mit akar. En megmondom neki hogy dugni fogok. Azt mondta o nem akarna tudni de elmondom. En nem fogok hazudni. Ismerem a haugsagot kivulrol belulrol romlott hús az ami megrohasztja az ember lelkét
2021. jan. 5. 15:53
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Ismerkedj, addig ne szakíts! Látszólag fogadd el, majd akkor dobd ki ha össze jöttél a másik nővel. Ennek a kapcsolatnak már kapáltak, de jól szívasd meg. Megérdemli az ilyen ribizli. Ne mondj semmit, ne vádold, csak csajozz és ha akad komoly nő, akkor szóljál neki, hogy van 2 órád, hogy elhuzz innen😃
2021. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!