Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, járnátok-e együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, járnátok-e együtt egy nálatok idősebb nővel, aki a leendő partneretek/feleségetek lenne, esetleg a gyermekeinek anyja? És max. mekkora korkülönbséget tartotok elfogadhatónak?

Figyelt kérdés
27/F vagyok. Idősebb nő alatt a 35-55 korosztályt értem, nekem a max. korkülönbség 10-15 év legyen a nő javára

2020. dec. 13. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Feleség csak FIATALABB legyen! A férfi legyen az idősebb!

F

2020. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem. Szexre 18-50 közt bárki megfelel, akihez vonzódom. Voltam is már pl 22 évesen 40 éves nővel, tehát ezt tudom. De párkapcsolatra most 20-25 éves lányt keresek.


27/F

2020. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Max, 1-3 évvel lehetne idősebb a nő, de csak akkor ha fiatalosan is viselkedik. Én nem a tizenéves korosztályra értem, mondjuk én 36 akkor a 40-hez közeli csaj ne játsza a nagymamát!
2023. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!