Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes vagyok egy férfiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy férfiba, állítólag rossz a házassága, és közeledik. Mit csináljak? Nagyon szenvedek!

Figyelt kérdés
Amikor meghallottam, hogy rossz a házassága majdnem felröhögtem! Mit mondjon, hogy csodás? Ismerem a feleségét is, amiket mond azt el tudom hinni. Vannak rossz érzéseim, gondolataim. Minek marad akkor, ha olyan rossz? Vagy ha csak kicsit rossz akkor szeretővel még megoldható az élet? Közben állandóan, egész nap rá gondolok, zsibbad a gyomrom stb. stb. Látom, hogy nagyon tetszem neki, régen nem tudtam mire értik hogy izzik két ember között a levegő, de már tudom! Volt valaki így? Mi lett a vége?

2021. jan. 5. 18:11
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
94%
Sokan ezt mondják, hogy rossz a házasságuk....az ilyen nem fog elválni soha .
2021. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
93%
Pedig igazuk van hiába háborogsz. Csak szexre használna, kilépne az otthoni közegből addig. Aztán szépen hazamegy kiegyensúlyozottan a feleségéhez.Ebből szenvedés lesz, de te döntesz. Sok sikert.
2021. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
97%

A helyzet az, hogy az írásodból az látszik, hogy neked idővel többre lesz szükséged, mint az ágybetét szerepkör, de sajnos nincs ennél nagyobb előrelési lehetőség ebben a történetben. Egy ideig meg tudsz majd alkudni a szerető szerepkörrel, mert a nemi vágy és a szerelem sok embernél mágikus erővel bír! De aztán amikor már többre vágynál és mindig kispadra leszel ültetve akkor jön az életed keserűbb szakasza. Egy férfihez leszel láncolva, akit már túlságosan szeretsz ahhoz, hogy elhagyd, de szabadon sem szeretheted, ahogy kéne, mert ő diktálja a feltételeket.

Szóval ez addig megy, amíg több lesz a keserűség benned mint a szeretet... és végül kilépsz. (egy kis hányad mondjuk idő közben látja a helyzetét, és végül sírva, fogát összeszorítva, megerőszakolja az érzéseit és kilép, de ők az elenyésző százalék, és hónapokig még őrlődnek, hogy ez volt-e a helyes döntés?)

2021. jan. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:

6-os: ha így is van, el lehet ezt mondani emberi stílusban is. Nem vagyunk állatok tudtommal. Én tettem fel a kérdést és köszönöm ha írtok! De ilyen alpári stílusban mint az ürítős görény, inkább ne! Szeretnék rendesen beszélgetni!


7-es: nincsen ágybetét szerepkör. Gondolkodom mi legyen. A barátnőim nagyon más irányba buzdítanak mint ti és ezért is jók ezek a válaszok is, mert így kiegyensúlyozott! Én is tartok attól amit leírtál. Meg a bűntudattól. Semmi de semmi nem történt köztünk és már bűntudatom van! Mi lenne ha történne is?

2021. jan. 5. 18:36
 5/59 anonim ***** válasza:
92%

Istenem de buta vagy te is. 😂Nyilván az összes nős pasinak rossz a házassága sőt már együtt sem alszanak stb...

Látom az öntudatod nagyobb mint az eszed.

2021. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem neked való ez a megoldás, ha már most bűntudatod van. +aki szerelmes annak ez nem jó helyzet. Gondolj kicsit bele, találkoztok megtörténik ő hazamegy te meg egyedül maradsz, se egy kézen fogva sétálás egy szerelmes ölelkezés az utcán de még egy összebújós filmnézés sem, mert haza kell mennie. Se karácsony se szülinap ez mind a családé, te meg egyedül. Gondold át, és dönts jól.
2021. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
94%

Én addig nem engednék, amíg tovább nem lép, le nem zárja a kapcsolatot.

Sajnos ha jelen feltételekkel leállsz vele, könnyen kihasználhat, és semmit nem veszít. Ha férfi, akkor nem alázz meg egy szeretői szerepkörrel...


Másfelöl: ha egy férfi erre nyitott, akkor mindig az lesz. Ha elhódítod, akkor melleted is simán megteheti ezt és mégcsak nem is árult zsákba macskát.

2021. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

9-es, neked meg az arcod nagyobb, mint a szókincsed 😂


Én rengeteg rossz és/vagy kihűlt házasságot látok magam körül. A kollégáim közül sokan és néhány családtagom is csak élnek egymás mellett, fizetik a számlákat, nézik a tévét, elhalványulnak egymás mellett. Szóval az hogy sok férfi rossz házasságban él, el tudom hinni. (Ez azt is jelenti hogy sok nő meg rossz házasságban.) Hogy van-e runtinszex az engem nem érdekel. Voltam nagyon vacak kapcsolatban, aminek a végén már nem volt egyáltalán semmi, előtte meg az a szánalmas rutinmaszatolás, nekem ez nem tényező, mert tudom hogy semmit nem ér. Soha nem beszéltünk egyébként arról, hogy szexel-e a feleségével, szerintem ez túl intim kérdés.

2021. jan. 5. 18:42
 9/59 anonim ***** válasza:
71%
a barátnőid,buták,ostobák,1 életük van és bentmaradnak a f.s-ba és nem lépnek.megérdemli az ilyen...
2021. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
11-es: köszönöm, nekem is ez jár a fejemben.
2021. jan. 5. 18:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!