Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetseges olyan hogy tobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges olyan hogy tobb eve tart szeretot a ferjem,( akit kozben allitolag megszeretett) es nekem semmi sem tunt fel?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonlo helyzetben?
2020. nov. 1. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen lehetséges. Ha ügyesen csinálta akkor annak nincs nyoma.
2020. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy lehetséges. Csak nem akartál róla tudni, mint ahogy most se akarsz, azért tetted fel a kérdést.
2020. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Hellmano ***** válasza:
92%
A lovaknak is szemellenzőt raknak. Rajtad is volt!
2020. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Simán lehet, ha vakon megbíztál benne.
2020. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, hogy lehetséges ez, de biztos van ilyen.

Én nem tudom elképzelni, hogy valaki, akivel évekig élek, aki ha beleszól egy hallót a telefonba, már abból tudom, hogy rossz napja van vagy nem...szóval nem tudom elképzelni, hogy valaki ,mint egy gép ,átkapcsol otthoni üzemmódba és semmi ne látszana rajta.

Könnyebb homokba dugni a fejünket és nem tovább gondolni az apró változások okát.

Valahogy mindig oda jutottam utólag, hogy amikor az első kétely, az első gondolat felmerült bennem, hogy valami nincs rendben..az már mindig bizonyosság.

Valamiért mégis tovább hitegettem magam, hogy ebből majd kijövünk valahogy.

Utólag meg minden olyan fekete-fehérnek tűnik.

Nem hinném, hogy van olyan, hogy évek alatt semmi ne tűnne fel. Csak könnyebbnek tűnik nem figyelni rá.

2020. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Harom kicsi gyereket nevelunk lehet azert nem vettem eszre
2020. nov. 1. 20:27
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok

Nem azért írtam, hogy rosszul érezd magad.

Csak próbáltam elmagyarázni, hogy nekem utólag mindig összeálltak az apróságok. És olyan ostobának éreztem magam ettől,mert így vissza nézve nem voltak azok apróságok,csak könnyebb volt úgy kezelni, hogy nem olyan nagy baj ez...

2020. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ő vallotta be? Vagy lebukott? Meg tudtátok beszélni, hogy hogyan tovább?
2020. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod?
2020. nov. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy van. Hogyne lenne. Az életben is át kell tudni kapcsolni egyik szerepkörből a másikba. Példa: Munkahelyen alkalmazott, másodállásban kis főnök, gyerekeivel engedékeny apa, feleséggel domináns. Lényeg, hogy a szerető ne ugyanazt a szerepet töltse be mint a feleség. Tehát ha a feleségnél Ő a kezdeményező aktív fél akkor a szerető esetében ez fordítva legyen.
2020. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!