Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » HÖLGYEK, de ŐSZINTÉN, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HÖLGYEK, de ŐSZINTÉN, szerintetek a pasitok kihagyná?

Figyelt kérdés

[link]


Van alibije arra az időre. Ingyen van. Senki és semmi nem zavarná őket. Nincs betegsége a lánynak. Nem lesz terhes a lány. Nem is mondaná el senkinek.


Ilyen feltételeke mellett, szerinted a pasi megcsalna vele?


2021. jan. 7. 09:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Azt kihagytad, hogy a csajt is érdekli egy átlagos, kicsit pocakos, erősen kopaszodó 32 éves. Ez a "csoda" kategória.

Amúgy ha ugyanezt kiírod egy szuper pasival, akkor nyugodj bele, hogy a nők közül ugyanannyi bólintana rá.

Köztünk van egy vicces megállapodás. Megbeszéltük, hogy ha neki xy színésznő, nekem pedig xy színész összejön, az nem megcsalás. Az én kedvencem tavaly forgatott Budapesten. ;)


Az eszetlen féltékenykedés semmi jóra nem vezet.

2021. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
33%
Meghát
2021. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

Az ilyen kérdéseknek mi értelme?

1, szerintem ez a nő tök átlagos, szaladgál még ilyesféle jópár a világban, mégsem d*gja meg minden férfi

2, a hűség az döntés kérdése, nem lehetőség kérdése

2021. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan miért csalna meg vele?


Rendszeresen öltözök be, veszek fel szemüveget, jelmezt stb..

Minden nap szexelunk.

És én ismerem minden vágyát.

Imádja a testem, én az övét..


Nem kell más.


28N/43F

2021. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%
Kihagyná, mivel nem egy ösztönlény, aki képtelen uralkodni a farkán.
2021. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén? Ha az ágyon egy fullos setup lenne mondjuk, amin épp a cyberpunk fut, akkor szerintem már úton lenne a kilós tortilla chipssel.


Így? Szerintem azzal mindent elmondok, ha azt mondom, hogy félig aszexuális és többet nézek nőket az utcán, mint ő (főleg, hogy általában nagyban magyaráz valamiről, amit valamelyik random videóban látott). Ismerem a párom, láttam már dolgokra csorgatni a nyálát, de az embereket pont magasról leszarja, a szexet meg aztán főleg az idő nagy részében. Amúgy meg ilyen van neki otthon, csak sötétbarna hajjal és legalább tud is vele játszani. 🙃

2021. jan. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom nem lépné meg, egyrészt nagyon jól megvagyunk, egyezik a szexuális ízlésünk/libidónk, másrészt szoktunk beszélni csajokról, mi tetszik mi nem, és erre a típusra nem bukna rá :)
2021. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Kihagyná, hiszen számtalanszor volt már lehetősége hasonlóra, ugyanis nem egyszer próbálkoztak be nála, amit ő egy egyszerű "kösz, nem"-mel reagált le. Másrészt ez a típus tudom, hogy nem jön be neki, de ha be is jönne, nem olyan ösztönlény, aki nyálat csorgatva fut az első nő után. Mivel minden vágyát teljesítem, nem is szorulna rá.
2021. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Kihagyná
2021. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Ennél különbeket is hagyott már ki.
2021. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!