Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elhihetem? Nem tudom mit tegyek

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhihetem? Nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés
Tegnap este 10 órakor magántelefonszámról jött egy hívás nekem. Felvettem beleszólt egy csaj,hogy szia Peti barátnője vagyok add már neki oda a telefont. Én odaadtam neki vártam mi lesz. A csaj elkezdte ecsetelni hogy lefeküdtek meg hogy milyen jó volt satöbbi. És meg mondta neki a csaj hogy ezek után már nem kell neki mert tudja hogy terhes vagyok. Olyan ideges lettem kikaptam a párom kezéből a telefont és elküldtem melegebb éghajlatra. A párommal ezután nagyon összevesztünk pofon vágtam. Ő azt állítja csak valaki szivatni akar ne higyjek el semmit. És ahogy beszélt a csajjal közbe nem lett ideges hanem még nevetgélt is ahogy mondogatta a nő a dolgokat. Szerintetek hihetek neki? De ugyan ki akarna nekem keresztbe tenni?

2021. jan. 14. 20:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Aztaqrva!!
2021. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván szívatás, hisz Peti a férfiakat szereti. Fél éve velem van. 38/F
2021. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%
Mit mondott? Ki a nő?
2021. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
95%
Én 1x hívtam fel egy nőt, hogy szia, a barátom hazáért a randiról. Igen, valóban a barátnője VOLTAM... Emberek ilyennel nem szórakoznak, ép elméjűek legalábbis...
2021. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Be se mutatkozott..mikor kérdeztem hogy hívnak még neki állt feljebb..
2021. jan. 14. 20:32
 6/36 anonim ***** válasza:
22%
Párod csak mondta ki a csaj
2021. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%

Elég szemét tréfa lenne, ha tényleg épp terhes vagy

Irt ki telefonszámot?

2021. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
23%
Lehet valami haverja megkért egy csajt hívja fel a pasid. Troll poén. A csajt lehet nem is ismeri pasi. Rejtett szám ezért volt. Ha a pasidnak van valakije azt nem rejtett számról hívogatja, hanem más néven mentik el egymást
2021. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nem írt ki telefonszámot magántelefonszámot írt ki. A párom azt mondta nem tudja ki az fogalma sincs róla ő nem csalt meg. Nem viszonyról lehet szó a csaj mondtaiból az derült ki hogy egyszeri alkalom lehetett.
2021. jan. 14. 20:44
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem a pasimat hívta fel,hanem engem. Rejtett számról
2021. jan. 14. 20:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!