Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szexkapcsolatban vajon mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban vajon mekkora az esélye, hogy egymásba szeret a két fél?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 10:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan sejtésem hogy te vagy a nő.Bár amúgy sokszor pont a férfiak szeretnek bele a szeretőbe.Mindenesetre két verzió van.

1: nem mondod el neki,titkolod de ebbe lelkileg bele fogsz rokkanni.

2:elmondod neki,bízol benne hogy kölcsönös az érzelem.Ha viszont nem akkor valószínű dobni fog .

Mindenesetre nem túl kellemes ez a szitu.

2021. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idosek vagytok? Szerinted nem latja? Dehogynem. Meg annyiban orul is neki, hogy ezzel meg vagy tartva biztos szexre. Mar reg kapcsolatban lenne veled, nem csak ilyen tinglitangliban, ha ugy kellenel.
2021. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a nő. Ráadásul én vagyok foglalt. Ő szingli.
2021. jan. 17. 15:45
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Egyre szebb. Biztos ilyenbe fog beleszeretni, aki átliánozna egyik kapcsolatból a másikba.
2021. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 MolotovPunk ***** válasza:
Szexkapcsolatban az egyik félnél fordul elő inkább ilyen helyzet.Aztán mivel a másik fél nem lesz szerelmes,így általában szakít.Éltem át hasonló szitut,csak ott mindketten szinglik voltunk.
2021. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig 3 szeretői kapcsolatom volt. Az elsőnél én vetettem véget 1 év múlva, ő foglalt volt, én nem.

Másodikból házasság lett. Ő foglalt volt, de elvált miattam. 18 évig voltam a felesége.

A mostani 1,5 éves kapcsolatom szexkapcsolatnak indult, majd inkább szeretői lett, mostanra pedig felvállalt kapcsolat. Mindketten függetlenek vagyunk. Én lettem belé szerelmes. Látta rajtam, rákérdezett, én meg elmondtam. Azt mondta, őt nem zavarja. Szenvedős volt így nekem időnként, mert őrlődtem. De maradtam a dologban, mert jó vele. Aztán szépen fokozatosan kialakult benne is az érzelem, és most már szinte együtt élünk. Úgyhogy látod, nem lehetetlen. :)

2021. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MolotovPunk ***** válasza:
Mondjuk az már egy másik dolog,hogy 30+ évesen alapból nem jönnék össze olyan nővel,akinek van párja.Szexkapcsolat szerető nélkül is működhet 2 ember között,aki nem szerelmes.
2021. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!