Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, férfiak! Működött már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak! Működött már érzelmek nélküli szexkapcsolat az életetekbe, vagy mivel jó a szex a partnerrel úgyis egymásba szerettek idővel?

Figyelt kérdés
Hiszen eleve olyannal szexelsz, akinek a külseje vonz valamennyire, meg azért nem undorodsz a stílusától. És hát.. még ha több is kell a szerelembe eséshez, de elég jó úton halad így az ember felé nem?
2018. aug. 13. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Én nem fordítva ülök a lovon. Először szerelmes leszek, aztán szerelmeskedek komoly kapcsolatban. Ja, hogy ez nem divat manapság...
2018. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én elég könnyen szerelmes leszek, ha valaki tetszik, jó a szex & személyisége is megfog. Épp ezért nem kezdek szexkapcsolatba.
2018. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem például működik, barátok vagyunk, közösen járunk edzeni és általában utána átmegyünk a másikhoz egy teára :D
2018. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Hat en ezt igy akartam mert nem akartam kapcsolatot, csak egy diszkret szexkapcsolatot. A ferfi se akart. Most hazasok vagyunk es a ket szep gyermekunk a masik szobaban alszik. :D
2018. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem, kizárt hogy valaha beleszerettem volna, de a szex működött. Egy ideig. S mivel szerelem nem alakulhatott ki, a szex is elmaradozott.
2018. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer volt szexkapcsolatom,másfél évig tartott.

Nem szerettem bele mert olyan időszakot éltem mikor másba voltam szerelmes.De hiába mert az esélytelen volt.

Szóval megpróbáltam túllépni az exen,randizgattam,ismerkedtem,így jött a szexkapcsolat.

Nem lelkiztünk,nem voltak közös programok.

Ez az egy szexkapcsolatom volt,nem szerettem bele de akár bele is szerethettem volna...nem tudom min múlik.

2018. aug. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen szexkapcsolatom. A srác nagyon jó volt az ágyban, de többre nem kellett volna. Nem tetszett a világnézete stb. Meg annyi időt nem is töltöttünk együtt, hogy rendesebben elmélyüljön a kapcsolatunk.
2018. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!