Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitől marad hűséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől marad hűséges egy férfi, egy életen át?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan szidják a férfiakat, mert félrelépnek, de azért nem csak rajtuk áll a dolog.

Nőként írom, azért a férfiakat kérdezem, tudom hogy a nők is szoktak hűtlenkedni.

Szóval pasik, mit kell letennie az asztalra a feleségednek/ élettársadnak hogy 10-20-30-40 éven át hű legyél?

Tartsa magát kordába, ne hízzon meg a kezdeti súlyához képest? Hetente mennyi szex az elég?

Magyarán mi az amit ha megtesz a nő, még a barátaid is azt mondanák hogy jó idióta vagy ha megcsalod.



2021. jan. 20. 13:26
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
29%
Miért mégis kin áll ha megcsalják?Ki döntötte el hogy megcsalja?Áldozathibáztató majom.
2021. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
5%
Igen, ne hízz el. Heti 7 estén legyen szex és akkor nincs gond.
2021. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
96%

Erre sincs ultimate "megoldás". Ahány férfi annyi féle igény és még akk sem biztos h nem lép félre. Itt azt kell figyelembe venni h az emberek változnak (kivéve akik 40 éve pontosan ugyanazon a szinten vannak).

Azt javaslom h kellően reziliensek legyetek a változásokkal párhuzamosan, ugye mindketten változtok idővel, illetve kommunikáljatok sokat, tartalmasan, legyetek nyitottak az új dolgokra, legyen meg a konszenzuskészség.

Illetve jól kell választani ugye, olyat akiben van potenciál akár 40 évre is.

Ugyhogy ez irtó komplex dolog, ahány ember annyi féle igény, jellem, beállitódás, nézőpont, érzékelés stb ez is csak egy porszemnyi gondolat amit leirok de hátha segit.

2021. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
99%
Ez kérlekszépen a férfi jellemén és értékrendjén múlik, nem pedig azon, hogy a feleség hogyan viselkedik. Persze, a feleség viselkedése is lehet olyan, amivel eltaszítja magától a férfit - viszont egy ilyen korrekt jellemű férfi inkább kilép a kapcsolatból, mielőtt mással ismerkedne.
2021. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
20%

#1

Nagyon sok múlik a nőn is.

Nagyon sok nő van aki 55kg 19 évesen, majd 28 évesen már 85kg. Azért azon is el kellene gondolkodni, hogy az a nő aki megállíthatatlanul hízik, ő mennyire veszi komolyan a kapcsolatot?

2021. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
1: ne haragudj, de ha 3 hónapja pl a férjedhez se nyúlsz, vagy hosszú távon havonta egyszer, hosszú időn át, ő annyiban volt hibás hogy nem hagyott el még az előtt hogy megdugott mást...
2021. jan. 20. 13:40
 7/49 anonim ***** válasza:
19%

Az egyszerűség híve vagyok. Maradjon vékony, kezdeményezzen sok szexet, szeresse a parját.


Innentől a férfi majd teszi a dolgát.

2021. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
93%

Áh... egy álomasszonyt is otthagyott az ura, pedig nem hízott el 2 gyerek után sem, nem kellett besegítenie a háztartásba, nagyon igényes szolid nő volt, tip-top, de mégis a férje egy olyan asszonnyal kamatyolt aki a lábanyomába sem érhet.


Te meg tehetsz bármit, ha férjed egy pancser.


Ez egyszerűen jellem kérdése.

2021. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne hogy speciál nektek mik a szempontok, tudom hogy változó, na de azért mégis kíváncsi vagyok.
2021. jan. 20. 13:42
 10/49 anonim ***** válasza:
32%
A lehetőség hiányától.
2021. jan. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!