Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitől marad hűséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől marad hűséges egy férfi, egy életen át?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan szidják a férfiakat, mert félrelépnek, de azért nem csak rajtuk áll a dolog.

Nőként írom, azért a férfiakat kérdezem, tudom hogy a nők is szoktak hűtlenkedni.

Szóval pasik, mit kell letennie az asztalra a feleségednek/ élettársadnak hogy 10-20-30-40 éven át hű legyél?

Tartsa magát kordába, ne hízzon meg a kezdeti súlyához képest? Hetente mennyi szex az elég?

Magyarán mi az amit ha megtesz a nő, még a barátaid is azt mondanák hogy jó idióta vagy ha megcsalod.



2021. jan. 20. 13:26
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
88%

#5: Tudod mitől kezdtem hízni? Attól a hormontablettátol, ami segített teherbe esni, hogy megadjam a férjemnek azt, amire a legjobban vágyik. Amúgy mielőtt nekem ugrik valaki, hogy az én hibám, ha meddő vagyok: nem nálam van gond. De így is csak segítséggel lehetett közös gyerekünk.

Aztán egy nehéz terhesség után majdnem meghaltam szülés közben.

Amúgy maradt rajtam 10 kiló.

De ettől eldurrant az agyam, hogy amiért nem vagyok 50 kiló, nem veszem komolyan a kapcsolatot. Ember vagyok, és nem egy dísztárgy. Aki szerint a feleség legfontosabb dolga, hogy vékony maradjon, az ne házasodjon. Az csak birtokolni akar egy csecsebecsét, vagy kiélni a fétiseit.

Nem azt írom, hogy reggelire egyen a nő egy töltött lovat, egy kád rizzsel, és legyen nyugodtan 150 kiló! De a nők súlya ugyanúgy a hormonok játékszere, ahogy egy férfinél a hajhullás.

2021. jan. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

8: inkább hagyjanak el úgy mint azt a nőt, mint meghízottan, aszexuálisan,hogy hibáztathassam magam..

Amúgy lehet ott is havi 1 szex volt, az lehetett a baj, az ágyukba azért nem látsz bele

2021. jan. 20. 13:44
 13/49 A kérdező kommentje:

11: szélsőség vagy, te is tudod hogy nem neked szól a téma.

Mindenki arra gondol aki 55 kgos virágszálként kezdi aztán esetleg még gyerek sincs de már 85.

2021. jan. 20. 13:49
 14/49 anonim ***** válasza:
22%

én már elég sokat olvastam a témában, beszélgettem másokkal erről.

elmondom hogy mi kell ehhez:

1.viszonylag konzervatív férfi, aki eleve gyereket, családot akar és egy szerető feleséget

2.A férfi múltja valamennyire tiszta, kevés nő van benne, inkább kapcsolatok jellemzik

3.A férfi kevésbé társasági, beszélgetős, bulizós, extrovertált, pletyis

4.A férfi nem híres

5.A férfi nem gazdag

6.A férfi nem főnök

7.konzervatív családi háttere van, ahol a szülők nem váltak el (kisfiam, hogy képzeled hogy más nőkkel is találkoztál, most mondta a mari, na nagyon gyorsan fejezd be ha jóban akarsz lenni a családdal, ezt a szégyent)

8.ronda, van valamiylen deromitása ami miatt ha próbálkozna is visszautasítanák

9.nem túl jó a személyisége, pl. szexista, önbizalomhiányos stb, ami miatt szintén nincs esélye megcsalni, mert nem kell senkinek


és akkor elmondom mit kell tudnia feleségnek:

8.maga alá választani, hogy a férje azt higgye megfogta az isten lábát, ilyen jó nője sosem lesz

9. odaadó családanya

10. tiszta, rendes, talpraesett, godoskodó

11.nem támaszkodika férfira túl sokat (vezet autót, nem cipelteti magát, kicseréli a villanykörtét, elintézi a bevásárlást stb.)

12. főz, azt amit a férje szeret

13. karriert épít (mert a férfiak utálják ha a nő pénzt kér, mert nehogy már kihazsnálja őket a nő)

14. karrier épít, mert akkor másoknak is vonzó lesz és a férj szereti ha a felesége másoknak is bejön

15. karriert épít, mert azt a rengeteg szépészeti kezelést, kozmetikumot ami több tízezerr fog rúgni 40 évesen, valakinek fizetnie kell és aférfi nem fogja, de ronda nő sem kell neki

16. külön szoba és külön programok, hogy meglegyen a viszontlátás öröme, mindig legyen valami új

17. saját titkok, nem kitárulkozás, a legjobb arcot mutatni. Ha szarul vagy, akkor annak is a kellemesebb formáját mutatni.

18. riban.c faktor: úgy kell őt biztosítani arról, hogy szereted és ő neked a mindened, hogy közben nonverbálisan jelzed azt, hogy te könnyedén lépnél túl rajta és máris más pasi után néznél.

19. igazodni a hangulatához, mikor milyen nőt kíván: családanya, rendes nő, kisku.rva titkárnő, megértő távoli női ismerős, tinipicsa...és így tovább és a viselkedésedet, kinézetedet ennek megfelelően változtatni.

2021. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
96%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Írj rá a kérdezőre, kérdezz rá nála. Valószínűleg mindenképp megcsalja a feleségét, mindegy, hogy mit tesz vagy hogy néz ki, és a szeretet és a gyereke se elegek.

2021. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
97%
18 éve házas vagyok és nem léptem félre. Szeretem a feleségemet, nem találnék, mint ahogy nem is találtam olyan nőt, akire lecserélném,vagy olyat akivel megcsalnám. Mivel szeretem, ezért nem fogom bántani sehogyan sem. Ha félreléptem volna akkor biztos nagyon megbántanám. Ugyhogy én hűséges maradtam, amit megigértem neki amikor még csirke volt, azt meg is tartottam. Meg amúgy is tök jól elvagyunk, még ennyi idő után is. Remélem ő is így gondolja.
2021. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
68%
Mondom én, h a lehetőség hiánya kell. Mert, amit a férfiról felsorolt #14. (kivéve az 1-es, 2-es pontot) erről szól.
2021. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
98%

Jellem kérdése... Nekem voltak kifejezetten rossz partnereim, olyanok is, akik elhanyagoltak, olyanok is, akik túlféltettek, volt, aki leigénytelenedett mellettem, volt, aki nem tudott kielégíteni. Egyiket sem csaltam meg. Szóltam egyszer, szóltam kétszer, harmadszorra leléptem és hónapokkal később kezdtem újra ismerkedni.


A megcsalásra nincs kifogás. Az olyan, mint a bolti lopás. Senkit sem érdekel, hogy csóró vagy vagy szar ottha kaja.

2021. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
95%

Ez ennél összetettebb dolog, ui. vannak hűséges természetű emberek, meg olyanok is, akik bármilyen jó kapcsolatból is kikacsintgatnak. Szándékosan írtam úgy, hogy "emberek", mert férfiak és nők is vannak mindkét csoportban.


Tehát a legelső dolog, hogy olyan férfit válassz, aki előtted sem csalta a párját. Meg nem is az a típus, hogy ha ott az alkalom, ki nem hagyná. Lehet, hogy le leszek pontozva, de az "alfahím"-nek nevezett férfiak, akikért általában oda vannak a nők, és irigylik őket a férfiak (legalábbis egy bizonyos életkor és értelmi szint alatt) általában a hűtlenségre hajlamos férfiak közé tartoznak. (Természetesen nem mindegyik.)


Ha már benne vagy a kapcsolatban akkor a legfontosabb: teremts olyan otthont, ahová jó hazamenni! Ahol békesség és szeretet van, ahol megértés és türelem. Ne rajta vezesd le a benned levő feszültséget, indulatot, hanem próbálj erre valami alternatív, senki ellen nem irányuló módszert kitalálni (akár legyen egy boxzsákod). Ismerd meg az ő szeretetnyelvét, és azon a "nyelven" mutasd ki neki a szeretetedet.

Legyen normális szexuális életetek. Ebbe beletartozik az is, hogy elfogadható mértékig ügyelj a külsődre, alakodra - ahogyan persze ezt te is elvárhatod tőle. De nyilván 40 évesen nem úgy néz ki az ember, mint 20 évesen, ezt normális házastárs nem is várja el.

Ha a szexuális életetekben probléma van, őszintén beszéljétek meg. Ne vádaskodva, ne a másik képességeit, technikáját, fantáziáját becsmérelve. Ezzel nagyon meg lehet alázni a másik embert, és olyan törést vinni a kapcsolatba, ami soha nem gyógyul be igazán.

Ne csak szeresd, tiszteld is a párodat! Tiszteld, mint embert! Fogadd el, hogy - mivel férfi - őneki más srófra jár az agya. Ettől ez nem alacsonyabbrendű gondolkodás, mint ahogy a tiéd sem alábbvaló az övénél, csak másmilyen. Sok dologban emiatt nem érti meg egymást egy férfi és egy nő, és ezt tudomásul kell venni. Sokszor kell azt mondania mindkét félnek magában: "Nem értem, miért így akarja, de szeretem, és ezért elfogadom, hogy ő így akarja."

Aztán, ha gyerekek lesznek, akkor a feleség szeresse őket, legyen jó anyjuk. Egy normális férfiből tiszteletet vált ki, ha felesége jó anyja a gyerekeiknek. Természetesen az anya ne feledkezzen meg arról, hogy ő továbbra is feleség, és az a jó, ha a férje vele kettesben is akar lenni (itt nemcsak a szexre gondolok, hanem kettesben programokra is).

Nőknél gyakori buktató, hogy mártírszerepbe esnek: mindent megtesznek férjükért és gyerekükért, de összeszorított foggal, és utólag felhánytorgatják. Mondanom se kell, ez a viselkedés kerülendő. Azt tedd meg, amit örömmel, jó lélekkel teszel meg értük.


Értelemszerűen mindehhez az is kell, hogy férj is hasonlóan viszonyuljon a feleségéhez, ő is tisztelje, ő is kommunikálja a problémáit stb. stb.

2021. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ a férfi jellemétől. Ismerek egy vállalkozót, nem a dúsgazdag fajta, de azért szépen élnek és elég jóképű.

Van 2 szép gyereke, lassan 20 éve házas, a felesége 8 évvel fiatalabb gyönyörű fenékig érő dús szőke haja van, szép alakja, nagyon igényes, jól öltözködik, jó munkája is van, a férjétől teljesen függetlenül jól keres ő is.

Mégis csalja állandóan a nőt. Mindig van szeretője. Látszólag jó a házasság, besegít otthon, rengeteg közös program, nyaralás.

Közben meg titokban írja az üziket az aktuális szeretőnek állandóan.

Állítólag az első hét évben hűséges volt. Az első megcsalás volt"nehéz", aztán nem bírt leállni.

2021. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!