Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mitől marad hűséges egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől marad hűséges egy férfi, egy életen át?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan szidják a férfiakat, mert félrelépnek, de azért nem csak rajtuk áll a dolog.

Nőként írom, azért a férfiakat kérdezem, tudom hogy a nők is szoktak hűtlenkedni.

Szóval pasik, mit kell letennie az asztalra a feleségednek/ élettársadnak hogy 10-20-30-40 éven át hű legyél?

Tartsa magát kordába, ne hízzon meg a kezdeti súlyához képest? Hetente mennyi szex az elég?

Magyarán mi az amit ha megtesz a nő, még a barátaid is azt mondanák hogy jó idióta vagy ha megcsalod.



2021. jan. 20. 13:26
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
93%

#13: Gondolod, hogy szélsőség? Érdekes. Rengeteg nő kezd hízni a fogamzásgátlótól. Vagy a terhesség alatt. Vagy a szoptatás alatt. Vagy 40 felett. Vagy, vagy, vagy.

Egy a közös: hormonális változások.

Én próbáltam tenni ellene. A végen fizikailag és lelkileg is belebetegedtem.

Mit nyertem vele? Az exem megcsalt egy 80 kilós igénytelen nővel. Miért? Unatkozott, túl egyszerü velem.

2021. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
61%
az én férjemről tudom, hogy próbálkozott megcsalni, de azt is hogy nem jött össze. a férjemnek deformált a mellkasa és vékonyak a végtagjai pókhassal. Nagyon csúnya szegény. Azóta hogy nem sikerült neki, megváltozott itthon, úgy tűnt beletörődött a sorsába és inkább elvan velem mint egyedül. Persze a személyisége sem volt elragadó, okos, intelligens. szóval testi hibás pasit válassz, aki személyiségre is átlagos, az tuti nem csal meg.
2021. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, 35-45 közötti férfi társaságom van (barátok, kollégák, stb), és jellemzően elég őszíntén tudunk beszélni az ilyen témáról, szóval társaságon belül simán bevallja, hogy ő bizony megtette.



Azt látom, hogy a hűséget az esetek 99%-ban az alap jellem befolyásolja csak. Aki hűséges típus, az nem csalja meg a párját akkor sem, ha gondok vannak, aki csalfa, az maximum ideiglenesen függeszti fel ezt az állapotot, és előbb utóbb visszatér


(1% van, akire valószínűleg szintén igaz, hogy az alap jelleme szerint cselekszik, csak jobban titkolta, hogy mi a jelleme).



Ha a saját tapasztalataim szerint kellene tanácsot adnom nőnek, hogy mit vegyen figyelembe, akkor azt mondanám, hogy leginkább erre az alap jellemre koncentráljon.


Rengeteg nő ismerősöm panaszkodik, hogy csalja a férje, pedig azt hitte, hogy már kiélte magát (mikor randizni kezdtek, akkor ő is tudta, hogy a srác kb 1 hónapra tervez a nőkkel), hogy már megváltozott (korábban csalta), és nem érti, hogy mi a baj.


Pedig nagyon egyszerű a képlet, az ilyen férfi maximum ideig óráig félreteszi a kalandozást, aztán kezdi elöről, akár unalomból, akár akkor, ha valami gond van a kapcsolatban.


Sajnos azt látom, hogy kevesen figyelik ezt a nők közül, örülnek, hogy megszerezik az áhívott férfit, és azt hiszik, hogy a párhuzamos kapcsolatokban utazó lovagjuk majd értük megváltozik.

2021. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

21:igen-igen, és a terhességet szépen le is lehet adni, nem 2 hónap alatt, de 3 év után a szüléssel már pofátlanság kifogásnak használni.

Barátnőm is meghízott a fogamzásgátolótól, aztán minden erőlködés nélkül le is adta azt a 15 kg-ot, úgy hogy nem fejezte be a tabit.

De ez se ér sokat ha a pasidnak 90 kgosan jössz be, akkor nem lesz baj ha pl 110 vagy. Én annyit mondok hogy szerintem nincs olyan pasi akinél következmények nélkül fel lehet hízni mondjuk 50ről 80ra, aztàn örökre úgy maradni.

2021. jan. 20. 14:26
 25/49 anonim ***** válasza:
98%

Sok jót és sok butaságot írtak itt.

Mi 28 éve vagyunk házasok. 31 éve együtt....

Egyszerűen szeretem a feleségem. Nem aláznám meg. Nem tudom miért. De nem azt érdemelné .

Talán a legjobb tulajdonsága - nem sárkány. Nem feminista. Reálisan lát él.

Stb... Szerintem a világon a legjobb anya.

2021. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
83%

"Szóval pasik, mit kell letennie az asztalra a feleségednek/ élettársadnak hogy 10-20-30-40 éven át hű legyél?"


Már semmit. De, tényleg. A környezetemben egy nőt sem látok, aki teljesen hűséges lett volna. Akit kicsit is jobban ismerek, kacsintgatott kifelé. Az én kapcsolataimban is voltak hasonlók.

Szóval, jelenleg akármit is nyújtana egy nő, nem mondanék nemet, ha jönne közben egy lehetőség. Az a helyzet, hogy barátnőt bármikor találhatok, de az elszalasztott lehetőségek nem jönnek el újra.


Egyébként, akiknek volt lehetőségük, nem kellett volna sokat nyújtaniuk. Egyszerűen, nekik is hűségesnek kellett volna lenniük és mindig őszintén közölni, hogy mi a probléma. Erre a nők (és a férfiak) többsége képtelen. Tolják a problémákat, aztán, amikor van egy kiugrási lehetőség, dobbantanak.


(Mielőtt jönne a szokásos vannak normális nők szöveg... Igen, biztos, csak még nem láttam olyat a korosztályomban. Ahhoz, meg nincs kedvem, hogy 20-30 éven át keresgéljek, hogy aztán rá pár évre meg is haljunk. Ha jön normális, talán kivételt teszek. Addig, miért tennék?)

2021. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez így lenne, hogy elég vékonynak lenni, a sztárvilágban nem lenne válás. Ehez képest....
2021. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:

27:azt irtam hogy előny ha a megismerkedésük kori súlyt megtartja.

1. —> egy db előny a sok közül, nem az egyetlen.

2.—> ez a súly lehet 130 kg is, ha úgy ismerte meg a pasi.

Olvass, értelmezz légyszi.

Mindenkinek köszönöm az értelmes és kevésbé értelmes válaszolat!

2021. jan. 20. 15:20
 29/49 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvastam végig a kommenteket, mert őszintén kiakadtam azon, hogy a nő nem akarja a kapcsolatot, hogyha elhízik, meg annak a hibája, akit megcsalnak... könyörgöm ez nem így működik.

Szerintetek, ha a nő mindent megkap, érzelmileg stabilan érzi magát, akkor nem fog ő is megadni mindent? Valószínűleg ő is el van hanyagolva, csak a férfi csalta meg, de attól még ne igazoljuk a tettét azzal, hogy kevés volt a szex (mert ugye jelen esetben arról beszélünk, amikor a pasi csalja meg az asszonyt).


Engem 52kg-san csaltak meg úgy, hogy minden nap volt szex, akár többször is, ha úgy volt kedve, akkor csak orál, társaságban szépen viselkedtem, minden barátja, szülei szerettek (miután szakítottunk is kerestek, onnan tudom), meghallgattam a picsogásait, főztem, mostam rá, elintéztem az ügyeit stbstb.. megcsalt egy kinézetben hozzám amúgy elég hasonló, de pár évvel fiatalabb, és rettenesen naiv csajjal. Akkor összetörtem, mert szerelmes voltam nagyon, ezért is tettem meg mindent, ahogy kérte stb.


Nyilván azóta sokat változtam, felszedtem 20kg-t, és meghúztam a határaim, senkit nem szolgálok már ki, jól érzem magam a bőrömben, aztán mégse csalt azóta meg senki, hiába vagyok 75kg. Nem a testsúlyon múlik, ez csak egy kifogás. Meg most komolyan a pasik is meghíznak, akkor ilyenkor nyugodtan lehet menni új pasi után nézelődni?

2021. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, a kérdésben azt írod,hogy nőként írod a kérdést, akkor a barátnőd miért szed fogamzásgátlót?XDD

Szidni akartuk kicsit a nőket de elbasztuk?

2021. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!