Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megcsalják a párjukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalják a párjukat sokszor boldog képeket tesznek ki a facen a kapcsolatukról, miözben megcsalják ? Ti tapasztaltátok már ezt?

Figyelt kérdés
2021. jan. 24. 23:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%

Ezen meg vagy lepődve?

A legszarabb kapcsolattal is képesek nyáladzani facebookon. Kicsim így úgy aztán otthon meg kb leköpik egymást.

2021. jan. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
Attól még lehet boldog.
2021. jan. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

utolsó: hogy érted h boldog?

Ha annyira boldog lenne akkor a párjával lenne elfoglalva mert örul h vele lehet, vagy én gondolom rosszul?

2021. jan. 25. 17:09
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Mi a boldogság ?
2021. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Gyakran előfordul,kicsit tudathasadásos korszakukat élik ilyenkor

a szóbanforgó emberkék.Majd elmúlik.

2021. febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Aki megcsalja a parjat de nem akar valni, szakitani annak a parja kell.A szeretovel potol valamit. Sokszor van, hogy ilyenkor otthon aktivabb, boldogabb. A hazastars annyit vesz eszre, felpezsdult a hazas eletuk. A ferje ujbol ezerrel udvarol neki, a szex is tobb. Ezert a sok poszt a facera.
2021. febr. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
62%
Mi az összefüggés?
2021. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Pécs-pécs ***** válasza:
40%

6-os jó meglátás.

Aki félre lép, azok egy része azért mert a vérében van.

Azt a témát hagyjuk.

Van a másik kategória, aki 10-15 évig hűséges aztán egyszer csak félrelép. Itt már közre játszik hogy otthon unalmas, monoton lett a szex, esetleg annyira egymásra untak, hogy szinte egyáltalán nincs szex. És akkor házon kívül keresi az ember az ilyenfajta örömöket.

És sokszor előfordul az ilyen kapcsolatban, hogy amúgy a szexen kívűl minden rendben a kapcsolatban, lelkileg ugyanúgy szereti egymást a 2 ember.

Sőt a 6-osnál ott a pont, hogy én is már hallottam olyat is hogy a félrelépés után javult akár az otthoni szex is. Csak egy kis felfrissíttés gyanánttörtént meg a félre lépés.

2021. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Facebook sokszor csak a látszat. Aztán ki tudja mi van otthon, vagy a látszat mögött. Nagyon sok embernek fontos, az hogy mások mit gondol róluk és ezért hajlamosak olyannal is dicsekedni, ami nem létezik. (Pl. egy boldog, megcsalás nélküli kapcsolat). Facebook ennek a jelenségnek egy nagyon könnyen elérhető felülete.


Persze vannak tényleg boldogok a kapcsolatban, csak valamiért félrejárnak.


Bár ez csak az én véleményem

2021. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%

Vicc egy-két ember véleménye :D

Persze boldog, sőt.

Én sem értem amúgy, de én is ezt szoktam nézni.

Pont ismerek olyat, akiről tudom, hogy máshoz jár, de szó szerint nyáladzik a nejéről :D vicc az egész.

De hogy boldog lenne? Mi abban a boldogság, hogy máshoz megyek és másnál élek ki olyat, ami eleve egy alapja egy párkapcsolatnak, majd otthon vetítek. ja szereti. igen, mint egy jó barátot. úgy végülis lehet


"amúgy a szexen kívűl minden rendben a kapcsolatban, lelkileg ugyanúgy szereti egymást a 2 ember."

:D :D jól van segítek... két ember, aki lelkileg szereti egymást, de nem szexelnek azok.......tádáááá....barátok

2021. febr. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!