Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tapasztaltabbakat kérdezem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabbakat kérdezem. Mikor ne legyek még féltékeny és mikor legyek már féltékeny? Veletek, hogy volt mikor megcsaltak?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Féltékeny ne legyél. Ha az önbizalmad rendben van, akkor tudni fogod hogy mikor van gond. Viszont ekkor sem féltékenykedni kell, hanem szakítani, és olyat keresni aki téged akar.
2020. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Akkor csaltak meg amikor éppen nagyon jó volt minden :D Ezek szerint csak látszólag.
2020. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
A féltékenységtől jobb nem lesz. Bízz önmagadban és ha megcsalnak hát szakíts. Én úgy vagyok vele, ha megcsalnak az nem az én problémám..ha valaki nem becsüli meg amit tőlem kap hát nem kötelező. Majd megbecsüli más.
2020. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

telónyomkodás akkor is mikor együtt vagytok.

némított telefon.

és túlóra,barátnőkkel csavargás.

10 perces dolgok elintézése 1-másfél órás lesz stb kamuk.

ezek az egyértelmű jelek.


a nem olyan egyértelmű jelek.

kivonja magát a közös programokból,vagy szabotálni próbálja ahogy csak tudja.

ahol lehet kerüli az intimitást.

ha hajlandó még dugni akkor azt úgy,hogy mintha szívességet tenne.

durvább játszmában direkt nem fürdik munka után,hogy még kevésbé legyen gusztusod hozzá és így elkerülje a dolgot.

2020. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!