Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel küzd meg egy nő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel küzd meg egy nő ha szeretőt tart férje mellet? Elsősorban olyan nők válaszát várom akik már tapasztalták ezt!

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Lelkiismeret elsősorban. Utána jön az, hogy a nők nagy része az érzelmeivel is megcsalja a párját nem csak fizikailag és ezt nehéz eltusolni.

Pl.: Ha a feleség lefekszik a szeretőjével utána már nem vevő a úgy férj közeledésére, nem csak a szexre akár egy csókra vagy ölelésre sem, ez azért gyanút tud kelteni. Viszont a férfiaknak néha a szerető mellett még többet teljesítenek otthon, mert felcsigázza őket a szerető pluszban.

2018. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Az alacsony IQ-javal.
2018. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

A férfi is megcsalja az erzelmeivel.


Mivel kuzd meg a nő?

Szarul nyal a férje, vagy nem tudja kielegiteni, csak beteszi eldurran aztan alszik. Nem törődik vele. Nem mutatja ki higy szereti. (gesztusok, nem pénz)

Vagy csak nagy igényű és a pasi max 1 menetre képes neki meg 3 kéne abból is 2 óra/menet.

Keres, érzi hogy nem o lesz az igazi.

Nyitottban vannak. Tudja, érzi hogy a ferje is megcsalta.

Ő.. Nem elte ki magát. Elvesztette a szüzességét vele, egyből hozzament.. Stb. De lehet más is


És ezek az okok nem azért jönnek elő mert ő a nő. Hanem személyiség, megelesek, háttér.

2018. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a frappáns válaszokat :)
2018. jan. 1. 17:15
 5/7 anonim válasza:
61%
Nálunk jo a szex viszont érzelmileg semmibe vesz, keveset foglalkozik velem, törődés nulla. Vegyes érzelmek vannak bennem. Mikor jól esne a dicséret vagy udvarlás (pl ha felvesznek egy szexi ruhát) és átnéz rajtam, olyankor dühös leszek és egyből megtenném mással lelkiismeret furdolás nélkül. Viszont néha va egy kis bűntudatom. Jó ha más szóvá teszi hogy jól nézek ki, jó a felsőm, izgató vagyok ilyenek.. igazából én azzal küzdök, hogy tudom nem fogom tőle megkapni a figyelmet és máshol fogom keresni, bánt! de nekem ez kell. Viszont más se lesz soha az enyém igazán.
2018. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Én konkrétan a lelkiismeretemmel küzdök, pláne, hogy a férjem haverja, valamint azzal, ha véletlen hármasban összefutunk vhol egy kávéra, elég kínos. De nem bánom egy percét sem.
2018. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Mivel lelkiismerete, jelleme, erkölcsei, emberi tartása, lojalitása nincs, csak a megkopott konvenciókkal kell némileg megküzdenie. Manapság a nőknél a megcsalás már inkább kötelező életforma, mint a társas élet alapnormájának megszegése, ezért nyugalma érdekében jelentkezzen egy trendi, femináci újságnál és hasábokon keresztül gyalázzák együtt a férfiakat, férjét és még a szeretőjét is valamelyik gender-fasiszta újságírónővel.
2018. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!