Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki volt már megcsaló/megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már megcsaló/megcsalt, az mennyire nyitott a nyílt kapcsolatra, poliamorra, swingerre?

Figyelt kérdés
Ha ennyi a megcsalás nem lenne egyszerűbb nyílt lapokkal játszani? 25L
2021. jan. 25. 13:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A megcsalás miatt változott a megítelesetek a kérdésben fogalalt fogalmakról?
2021. jan. 25. 13:17
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Háztáji gondolatok ezek?
2021. jan. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Háztáj? Ezek nem gondolatok. Kérdések.
2021. jan. 25. 13:21
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Értem
2021. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vicc.

Az exem csalt meg. Ennek ellenére a gondolatát se tudta elviselni, hogy mással is lehetek. Nekem pedig ugyanúgy fontos a hűség, mint eddig.

Eszembe se jutna ez a baromság. Nekem nincs gondom a monogámiával.

Inkább jobban szűröm, hogy kivel vagyok kapcsolatban.

2021. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem megcsaltak, hanem lecsereltek. Viszont, utolag fajt, hogy mennyi lehetoseget hagytam ki. Most mar csak laza vagy nyitott kapcsolatba mennek bele, mert ugysem menne reszemrol a bizalom.
2021. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hatos, ugyanazon gondolkodom, bár voltam mindkettő, sem hazudni nem akarok, sem azt nekem hazudjanak, rossz mindkettő
2021. jan. 25. 13:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre jól hangoznak, csak nem tudom ezek (nyílt kapcsolat, poliamor, swinger) mennyire egyeztethetőek össze a családalapítással, gyerekvállalással is. Mert az egyik nagy célom az életben, hogy jó szülő legyek majd egyszer és normális felnőttekké neveljük a leendő gyerekeinket. És ehhez az az elképzelés él a fejemben, hogy általában a legnormálisabb emberek azok két egymást és a gyerekeket is szerető szülő kapcsolatából kerülnek ki. (Nem azt mondom, hogy a gyerek előtt kell swingerezni, de ha nyitott kapcsolat lenne vagy poliamor dolog, abból biztos a gyerek is felfogna valamit és hatással lenne rá, nem a jó értelemben.)
2021. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7: Akkor probald ki es meglatod. Szerintem is sokkal gazabb, amikor valakik elitelik ezeket es kozben ok vernek at masokat, vagy oket verik at.

Keress olyat, aki szinten nyitott erre. En is most egy hasonloban vagyok.

2021. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nyolcas ahogy írtad heteroszexualis monogam kapcsolatban sem a gyerek előtt szexelsz ahogy maskor sem.


A gyerek azt is megerzi ha válás, megcsalás vagy vita van.


Mit érez egy őszinte kapcsolatban? Őszintességet? Hogy a szülei nem verik át egymást?

2021. jan. 25. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!