Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy sokkal csúnyább, rosszabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sokkal csúnyább, rosszabb, idősebb, igénytelen nő miatt elhagytak, hogyan tegyem túl magam rajta?!

Figyelt kérdés
Veled történt már hasonló? Hogyan nyugodtál bele a helyzetbe?
2021. jan. 25. 18:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Állj össze te is egy csúnya pasival! Nem is kell keresgélned, én pont megfelelő lennék számodra.
2021. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Van úgy, hogy valaki a bécsi rostélyos helyett a darakását rendeli...

Ennek a lépésének oka volt, csak még nem tudod.

2021. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%

Ez az "csúnyább, rosszabb, idősebb, igénytelen nő" valamiben sokkal jobb, mint te, kedves Kérdező. "hogyan tegyem túl magam rajta?!" Hát mondjuk kutasd fel azt az életterületet, amiben ő jobb/több/teljesebb/klasszabb, és körözd le!


Jó, persze nem ilyen válaszra számítottál, de nekem nem feladatom a buksid simogatása. Nekem az a "feladatom", hogy információval támogassalak az érzelmi felnövésben.


Egyidejűleg tarts önvizsgálatot: tényleg te vagy a szebb? Tényleg te vagy az igényesebb? És hogyhogy nem tudtad összetartani e négy, felületes szempontok alapján fontos tulajdonságoddal a kapcsolatod? Talán a párodnak nem erre volt szüksége?

2021. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Semmiben sem jobb, sőt rosszabb mint én. Semmilyen probléma nem volt köztünk egyszer csak előkerült valahonnan ez az alkoholista, bányarém, 2 gyerekkel a volt kapcsolatából, nem dolgozik, és olyan buta mint a tök szó szerint.
2021. jan. 25. 19:21
 5/27 A kérdező kommentje:
25 évvel idősebb nálam egyébként
2021. jan. 25. 19:22
 6/27 A kérdező kommentje:
A "nő"
2021. jan. 25. 19:22
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Volt probléma nálatok, csak nem beszéltetek róla.
2021. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Semmi de tényleg semmi
2021. jan. 25. 19:42
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
Akkor nem hagyott volna el....az a nő pedig olyat ad neki amit tőled nem kapott meg.
2021. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%
Akkor meg örülj, hogy megszabadultál és van még esélyed rendes partnert találni. Ne a nőt hibáztasd még csak az exet se. Azt vizsgáld meg hogyan lehettél együtt egy ilyen pasival és hogy ismerhetted ennyire félre. Magadon javíts!
2021. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!