Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a rosszabb, ha tobb honap/e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb, ha tobb honap/ev utan csalnak meg, vagy ha a kapcsolt elejetol kezdve felrelepnek? Van itt szerelem, megbicsajthato barmelyik is?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem tudnám elnézni. Amint megtudnám, akkor és ott azonnal kivágnám őt és a holmijait is.

Ha az elejétől csal, nem akarnám elhinni, hogy ennyire vak/hülye vagyok, hogy nem tűnt fel és azért emészteném magam, ha közben valamikor, akkor meg azért, mert nem vagyok elég jó, hogy mellettem ne kelljen más és nem vettem észre, hogy szar vagyok :(


Egyik sem jó. Azonnali szakítás és évekig csak a hibákat keresném magamban akaratom ellenére. Akkor is ez volt, mikor a semmiből szakítottak velem. Egyszerűen nem tudtam másra fogni, csak arra, hogy milyen szar vagyok és mennyire fölösleges a létem...

2019. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyikre sincs bocsánat. Lehet túl önfejű vagyok, de amit adok azt visszavárom, a hűséget.
2019. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz?


Ugyanúgy átvert, hazudott és megcsalt, minden esetben sz**art rád.

2019. dec. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy villával vagy kanállal eszed a szert. Sehogy sem jó.
2019. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!