Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan nő, aki elnézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki elnézi a viszonyt, többszöri szándékos megcsalást?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Minden kapcsolatban van érdek, abban is, ami amúgy érzelmeken alapul, tehát ha az érzelmi része sérül is, az anyagi és egyéb érdekek miatt dönthet úgy egy nő, hogy megéri még így is benne maradni.
2021. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Van nem szándékos megcsalás? :D Amúgy persze, van olyan nő, akinek egy megfelel.
2021. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Gryphon ***** válasza:
100%
Én ugyan férfi vagyok, nem csalom meg a páromat. Ha engem megcsalna kiadnám az útját. Amúgy sem értem, hogy lehet szerelem, vagy legalább szeretet nélkül együtt élni úgy, hogy tiszteljük a másikat. Tisztább, ha elmondjuk és tovább lépünk a kapcsolatból még a megcsalás előtt, mint papírtörlőnek nézzük a másikat. Aki ezt hagyja, az meg is érdemli..
2021. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Gryphon ***** válasza:
52%
Ha meg érdekből vagyunk másikkal ne legyünk meglepődve..
2021. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha van, megkéri az árát. Semmi sincs ingyen.
2021. febr. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem menne le a torkomon a méltóságom.

Ha maradnék is azon dolgoznék, hogy léphessek.

2021. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!