Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyák akik félvér gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák akik félvér gyereket nevelnek(fekete férfitól), a férjetek elhagyott titeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elkezdtem aggódni, hogy a férjem megcsal,és utána néztem statisztikáknak miszerint a fekete férfiak 95% elhagyja a nőt ha fehér. Van 4 gyönyörű kisgyerekem.

2021. jan. 26. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Ha ez igaz, akkor így jártál. Egészen más kultúra. Ők nem alkalmazkodnak.

Az állampolgárság kell nekik. Örülj, ha nem rabolja el a famiíliája a gyerekedeidet. Csak a saját törvényeik szerint hajlandóak élni. Tele vele a média, hogy milyen veszélyekkel jár. Elhisztek mindenféle maszlagot, aztán

mire észreveszitek, tönkretettétek az életeteket.

2021. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van ismerősöm, akit 2 közös gyermek után elhagyta a sötétbőrű barátja. De figyelj, nem hiszem hogy bőrszín alapján valaki nagyobb esellyel hagyná el a párját.
2021. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon nem a bőrszíntől függő dolog, meg hàt 4 !! gyerek után jut eszedbe ?
2021. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sem rasszfüggő, de mégis az a 95% nagyon ijesztő számomra. A magyar átlag 60%.
2021. jan. 26. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

60%-on nem aggódnál de a 90% már sok?

Én már a 60-at is sokallom:D

2021. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
97%
Azért van egy kis küllönbség a 40% és az 5% között
2021. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Anyád...itt aztán dolgozott a cenzúra...
2021. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikát nem tudok, de példát igen:

A házunkban lakott 2 nő is, az egyiknek arab, a másiknak néger férfitől lettek gyerekeik és őket is elhagyták...

Jókor kezdesz gondolkodni!

2021. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Mind a 4 ugyanattól van, vagy mástol is?

Addig marad veled amíg NEKI jó és kényelmes ezt jegyezd meg.

Ha szereti a gyerekeket akkor az a kényelmes neki ha veluk lehet. De ha veled nem jó akkor megoldja megcsalással nem főltétldn hagy el

2021. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Unokatesomnak van egy lánya, fekete férfitól. Még meg sem született amikor jól megverte 6 hónapos terhesen a csávó és szakítottak is nyilván..
2021. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!