Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú hónapokig tartó viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú hónapokig tartó viszonyt meg szabad bocsátani vagy nincs értelme? Miért?

Figyelt kérdés
2021. jan. 27. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, az nem egy egyszeri botlás, hanem hónapokig tartó titkolózás, hazudozás. Semmibe vesz téged. Ha meg úgy bukott le akkor meg főleg, mert még annyi gerinc sincs benne hogy ő vallja be.
2021. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes. A hónapokig tartó viszony azt jelenti, hogy ide én már kevés vagyok. Ha elnézem és túllépek rajta akkor majd lesz másvalaki.

A megcsalás, mindig azt jelenti, hogy felborult, félrement vali a kapcsolatba. Ha valaki a probléma orvoslását egy harmadik félben látja, ahelyett, hogy együtt tennénk valamit, akkor ott én már egyedül vagyok a kapcsolatba, csak nem tudtam róla!

2021. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátani mindenképpen érdemes. Neked jobb, ha leteszed a harag és keserűség terhét. A kapcsolatot viszont nem érdemes folytatni.
2021. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Hónapokig tartónál ott már komoly gond van a kapcsolatban, csak nem mer ki lépni a langyosból.

Vagy bukik vagy nem.

2021. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnék olyan életet,ahol minden nap bizonytalanságban telik.

Attól az egyedüllét jobb.

2021. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó persze nyugodtan, mintha csak elfelejtett volna valamit megvenni a boltban
2021. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Hosszú hónapok, az elég gáz,de ennél ez sokkal bonyolultabb..Miért,ok okozat stb.
2021. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!