Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért jelölte be a szeretőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölte be a szeretőm a feleségemet Facebook-on?

Figyelt kérdés

Munkahelyről ismertem meg a csajt, nagyon sokáig semmi nem történt köztünk, mert zavart, hogy milyen fiatal. Tulajdonképp csak kétszer voltunk együtt, úgy tűnt, ő sem akarná folytatni már, megbeszéltük, hogy ezzel vége és nem bolygatjuk fel a másik életét. Ez már több, mint egy éve volt, kb. azóta nem is hallottam felőle, párszor írtam neki, pl. a születésnapjára, de nem válaszolt egyszer sem. Erre ma bejelölte Facebook-on a feleségemet. Ő már régebben is tudta, hogy ki a feleségem, egyszer rá is kérdezett nálam. Nem mondom, kisebb szívinfarktusom volt, mikor megmutatta a feleségem, hogy nézzem már, ez a csaj bejelölte és a 3 közös ismerősükből én vagyok az egyik.

Kell félnem szerintetek? Árulkodni akar? Nem tűnik egy bosszúálló embernek.



2021. jan. 31. 17:09
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Igen félned kell, legközelebb okosan válassz szeretőt.
2021. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Húha. Én is aggódnék. Már ha megcsalnék bárkit is. Így nincs mitől félnem
2021. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon komolyan mondom, hogy erintokepernyonel elofordulhat balesetkent is. Az biztos, hogy kivancsi volt ra, megnezte, az is biztos, hogy feltekeny, mert nem jo szereposztas ez se.

Ja, es ha azonnal visszavonja az ember, az ertesites akkor is ott van.

Szerintem ez a legeletszerubb. Bosszut akkor allna, ha dobnad. Kizart, hogy ennyire primitiv legyen.

2021. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát az esze kiadja, hogyha nem ismeri a feleséged és csak úgy be jelöli. Amúgy jobban jártál volna ha a szerető előtt tabu a magánéleted.Tudnia sem kellene hogy ki a feleséged, főleg nem ismerősöknek lenni a facebookon neked meg a szeretőnek. Most izgulhatsz hogy mi a terve.
2021. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rád akar ijeszteni.
2021. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
45%

"Munkahelyről ismertem meg a csajt,..."


Tovább nem is olvastam. Amatőr idióták keresnek csak szeretőt a melóhelyükön.

2021. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Ja, hogy ex-szereto. Oke, akkor neccesebb, de meg tartom a baleset bejelolest.
2021. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
58%

Igaza van a 6-os válaszolónak.

Hogy lehet ennyi eszed?

2021. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Soha-soha nem beszéltem a szeretőmnek a feleségemről, csak a Facebook-on láthatta, hiszen habár én nem szoktam sok közös képet kitenni, a feleségem igen és így az ő oldalára is rátalálhatott. Az egyetlen alkalommal, mikor rákérdezett, akkor is próbáltam gyorsan elhessegetni a témát és nem akartam, hogy rajta gondolkodjon. Nem gondolom egyébként, hogy mindent el akarna mondani, egyrészt mivel 1 teljes éven keresztül fel sem bukkant, másrészt meg ő azért eléggé fennhordja az orrát. Ennek ellenére azért hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem aggódok emiatt. Szerintetek érdemes lenne letiltanom vagy kitörölnöm a jelölést a feleségem telójából?
2021. jan. 31. 17:43
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted az nem lesz gyanús?
2021. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!