Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért jelölte be a szeretőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölte be a szeretőm a feleségemet Facebook-on?

Figyelt kérdés

Munkahelyről ismertem meg a csajt, nagyon sokáig semmi nem történt köztünk, mert zavart, hogy milyen fiatal. Tulajdonképp csak kétszer voltunk együtt, úgy tűnt, ő sem akarná folytatni már, megbeszéltük, hogy ezzel vége és nem bolygatjuk fel a másik életét. Ez már több, mint egy éve volt, kb. azóta nem is hallottam felőle, párszor írtam neki, pl. a születésnapjára, de nem válaszolt egyszer sem. Erre ma bejelölte Facebook-on a feleségemet. Ő már régebben is tudta, hogy ki a feleségem, egyszer rá is kérdezett nálam. Nem mondom, kisebb szívinfarktusom volt, mikor megmutatta a feleségem, hogy nézzem már, ez a csaj bejelölte és a 3 közös ismerősükből én vagyok az egyik.

Kell félnem szerintetek? Árulkodni akar? Nem tűnik egy bosszúálló embernek.



2021. jan. 31. 17:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
46%

Ezért nem szabad ilyenekbe belemenni. Mert míg egy férfi ezt tudja kezelni (persze vannak megszállott, beteg, pszichopaták, akik zsarolják aztán a csajt), addig egy nőnél kattannak egyet a hormonok, elolvas valami horoszkópot vagy nők lapjás cikket, hogy lakoljanak a szemét férfiak, esetleg egy közeli barátnőjével vagy a családjában történt megcsalásos móka és máris 180 fokos fordulatot vesz és átvedlik igazság bajnokává.


Miközben - ha tudta, hogy nős vagy - erkölcsileg ő is ugyanúgy sáros, mert belement veled egy kapcsolatba.

2021. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
84%

Nem saros ugyanugy , mert o szingli.

Jo hogy nem mar meg a kerdezot kell sajnalni es a no a szemet egyedul

Ezert vagytok ti ferfiak ennyire undoritoak.

Evolucios szakadek valaszt el titeket a noktol

2021. jan. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem csak kíváncsiságból jelölte be, egy szeretőnek is full ciki borítani h a férjeden tornáztam, elég szégyen.
2021. febr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem készülj fel lelkileg, mert az exszeretőd nemhiába jelölte be a feleségedet. Valamiért ő sértve érzi magát. Egy sértődött exszerető a legveszélyesebb.

A helyedben nem csinalnék semmit, csak lapítanék, mert ha közeledsz azt fogja felhasználni, ha távolodsz, jobban besértődik. Maradj semleges és készülj fel a legrosszabb forgatókönyvre.

2021. febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
2021. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársnál még talán könnyebb kimagyarázni, hogy miért beszélgettél vele messengeren többször. Munkatársnak akartatok valami ajándékot adni vagy csak segítséget kért, összehaverkodtatok stb.
2021. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Szerencsére eddig semmi nem történt, nem írt, nem keresett minket, hátha tényleg nem lesz folytatása a dolognak.
2021. febr. 1. 16:25
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem pedig vedd fel vele újra a kapcsolatot.

Még valami jó is kisülhet a dologból...

2021. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Lehet amúgy nem bekavarni akar csak azt hitte hogy így majd megint keresni fogod. Vigyázni kell a nőkkel.
2021. febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen típusú szeretők kattantak, ez tuti. Most komolyan, miért jelölne be a feleséged, ha nem bekavarni akar. Szerintem menj elébe a dolgoknak, és valld be őszintén. Ez sok nőnek pozitívum, viszont ha a szerető lebuktat, akkor nincs vissza út!
2021. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!