Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem tudok mar bizni a paromban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok mar bizni a paromban ? Mitevo legyek ?

Figyelt kérdés
Mar a nyar vegen elkezdodott ez a bizalmatlansag ereztem hogy valami megvaltozott kozottunk, mig egyszer egy ejszakasbol hazajovet nem voltam almos es bekapcsoltam a laptopot hogy bongesszek de a parom volt belepve a facebookra es uzenete jott “hianyzol “ . Barmennyire is szerettem volna nem megnyitni nem tudtam megalni es vissza olvastam a beszelgetest .... haat volt ott minden ... 18+ dolgoktol kezdve amire nem szamitottam ... hat ez utan mar nem is ment az alvas . Kileptem es csak gondolkodtam hogy tortenhetett ez meg ? Mit csinaltam rosszul ? Par nap elteltevel ismet belepve maradt , de a beszelgetesuk mar torolve lett , kozben probaltam felhozni a temat de nem tudok rola errol beszelni ... azota is “egyutt” vagyunk , de kezdek nagyon belefaradni , ez most jol esik hogy ide leirhatom de allandoan ez jar a fejemben ... es nem tudom mit csinaljak ?

2021. febr. 8. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk szakíts?

Ennek nincs értelme, 0 bizalmad van irányába, jogosan ráadásul.

2021. febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakits
2021. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, amit tudsz. Mit lehet ezen megbeszélni vele? Bizalom többé nem lesz köztetek, tisztelet sem, ezek nélkül meg csak érdek kapcsolat lehetséges.
2021. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Mit csinaltam rosszul?" Azt, hogy vele maradtál azok után, hogy eljátszotta a bizalmad. Egy ilyen eset után már örökké csak szenvedni és kattogni fogsz, soha nem fogsz benne újra bízni. Ennyit egy kapcsolat és egyetlen ember se ér.
2021. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt mar nincs mirol beszelni. Neki eddig se volt fontos a kapcsolata veled, szamodra is veget ert. Itt a szakitas folyamatat kell mar csak atbeszelni, hogy ki megy, hova es mikor.
2021. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is bizalmatlan voltam. Éreztem, hogy valami nem stimmel. De okos volt nem hagyott nyomot soha. Majd egy balesetben elhunyt. :( Eltelt egy év.. regisztráltam társkeresőre és megtaláltam, annyira belém hasított.. kalandozott mellettem :(
2021. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk elsőként beszéld meg vele a dolgot.Boríts.
2021. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!